CZUWAJ - GROM 2:1

W niedzielne popołudnie gościliśmy na własnym boisku drużynę Gromu Wyszatyce.

Dla nas było jasne, musimy wygrać ten mecz przed własną publicznością i wszystkie kolejne bez wyjątku jeśli myślimy o awansie. Nie możemy tracić żadnych punktów. Jednak goście z Wyszatyc, również przyjechali po punkty szczególnie że, pierwszy mecz przegrali u siebie z Krównikami 3:4.

Wygraliśmy, udało się tylko, że nie było wcale łatwo. W 31 minucie Marcin Gierczak wyprowadził nasz zespół na prowadzenie i wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron nasza obrona trochę zasnęła i w 52 minucie spotkania tracimy bramkę a egzekutorem był Radochoński. Wynik 1:1 i robi się nieciekawie a momentami nerwowo.

Próbujemy atakować bramkę rywala jednak żadna piłka nie może wejść do siatki. W końcu w 83 minucie obrońcy Gromu mylą się w polu bramkowym i jeden z nich dotyka piłkę ręką, sędzia dyktuje jedenastkę i do piłki podchodzi Kamil Folwarski. Pewnie wykorzystuje rzut karny i prowadzimy 2:1. Mieliśmy jeszcze w końcówce meczu tak zwaną setkę jednak nie udało się jej wykorzystać. Mecz wygrywamy choć wcale nie było łatwo ale 3 pkt. zaliczone.

Na kolejny mecz jedziemy do Dubiecka i liczymy na kolejną wygraną.