TERMINARZ

TERMINARZ 2018/2019 JESIEŃ

DATA GODZINA GOSPODARZE WYNIK GOŚCIE
11. 08. 2018r. 16:00

CZUWAJ PRZEMYŚL

31" Rafał Jaroch

53" Bartłomiej Łuc

69" Bartłomiej Łuc 

3:0 San Hurko/Hureczko
18. 08. 2018r. 11:00

Pogoń-Sokół Lubaczów

75" Jarosław Roman (K)

1:0 CZUWAJ PRZEMYŚL
26. 08. 2018r. 16:00

CZUWAJ PRZEMYŚL

41" Bartłomiej Łuc

47" Mariash Taras

2:0 Biało-Czerwoni Kaszyce
1. 09. 2018r. 16:00 CZUWAJ PRZEMYŚL 0:2

Łęk Ostrów

73" Patryk Duda

81" Marcin Broszko

9. 09. 2018r. 12:00

MKS Kańczuga

33" Mateusz Cząstka

1:1

CZUWAJ PRZEMYŚL

61" Bartłomiej Łuc

15. 09. 2018r. 16:00

CZUWAJ PRZEMYŚL

61" Bartłomiej Łuc

91" Bartłomiej Łuc

2:1

Błękitni Grzęska

37" Nieznany zawodnik

22. 09. 2018r. 16:00 Płomień Morawsko CZUWAJ PRZEMYŚL
29. 09. 2018r. 16:00 CZUWAJ PRZEMYŚL LKS Skołoszów
7. 10. 2018r. 15:00 Gwiazda Wielkie Oczy CZUWAJ PRZEMYŚL
13. 10. 2018r. 15:00 CZUWAJ PRZEMYŚL Huragan Gniewczyna 
20. 10. 2018r. 15:00 Motor Grochowce CZUWAJ PRZEMYŚL
27. 10. 2018r. 15:00 CZUWAJ PRZEMYŚL Sanoczanka Święte
3. 11. 2018r. 14:00 Granica Stubno CZUWAJ PRZEMYŚL
10. 11. 2018r. 14:00 CZUWAJ PRZEMYŚL MKS Radymno
17. 11. 2018r. 14:00 Start Pruchnik CZUWAJ PRZEMYŚL

ARCHIWUM

TERMINARZ 2017/2018 WIOSNA

DATA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ GODZINA

17.03.

18.04.

CZUWAJ 

45" M. Jabłoński

58" Ł. Smycz

90" K. Folwarski

3:1

LKS UJKOWICE

70" K. Stachura

15:00

17:00

25.03.

16.05

GROM WYSZATYCE

0:5

CZUWAJ

20" W. Muszak

35" M. Jabłoński

52" M. Sanocki

65" M. Sanocki

73" A. Kocaj

15:00

17:30

31.03.

CZUWAJ

8'   B. Łuc (w)

19'  B. Łuc (Ledwożyw)

36'   B. Łuc (w)

39'  W. Muszak (g)

90+2'  M. Sanocki (w)

5:3

POGÓRZE DUBIECKO

1' Kijanka

41' Kijanka

69' Kijanka

12:00
7-8.04.

ARTMAX PIKULICE

0:4

CZUWAJ

2" B. Łuc

36" J. Łedwoży

67" M. Jabłoński

76" B. Łuc

16:00
14.04.

CZUWAJ

7" B. Łu

13" B. Łuc

20" M. Sanocki

47" M. Taras

79" S. Kamiński

5:1

WIAR HUWNIKI

89" W. Gierczak

16:00
22.04.

KORONA OLSZANY

38" S. Kamiński (sam)

1:2

CZUWAJ

8" Ł. Smycz

18" Ł. Smycz

16:00
28.04.

CZUWAJ

25" B. Łuc

64" J. Ledwożyw

2:0

GKS ORŁY

?
3.05.

FENIX LESZNO

0:2

CZUWAJ

50" B. Łuc

90"+2 K. Folwarski

17:00
5.05.

CZUWAJ

25" J. Ledwożyw

36" M. Sanocki

64" K. Folwarski

70" K. Folwarski

86" K. Folwarski

5:0

TĘCZA KOSIENICE

16:00
12.05.

LKS BATYCZE

0:4

CZUWAJ

1" K. Folwarski

15" A. Kocaj

47" M. Jabłoński

58" M. Taras

17:30
19.05.

CZUWAJ

30" M. Jabłoński

42" K. Folwarski

69" M. Sanocki

71" D. Pałys

4:1

LKS NAKŁO

16:00
26-27.05.

BIZON MEDYKA

0:4

CZUWAJ

17" M. Taras

37" M. Sanocki

58" D. Pałys

85" Samobójcza

16:00
2.06.

CZUWAJ

29" B. Łuc

43" A. Kocaj

47" K. Folwarski

49" B. Łuc

65" D. Pałys

66" K. Folwarski

70" K. Folwarski

88" K. Folwarski

8:1

WIAR KRÓWNIKI

14" Zawodnik nieznany

16:00
9.06.

CZUWAJ

K. Folwarski

K. Folwarski

K. Folwarski

K.Folwarski

B. Łuc

M. Taras

D. Pałys

7:0

ORZEŁ TORKI

16:00
17.06.

KORONA TRÓJCZYCE

3:4

CZUWAJ

K.Folwarski

K. Folwarski

B. Łuc

J. Ledwożyw

17:00

ksczuwaj@o2.pl            ksczuwaj.promocja@o2.pl

TERMINARZ 2017/2018 JESIEŃ

DATA GOSPODARZ WYNIK GOŚĆ GODZINA
6. 08.

LKS UJKOWICE

0:4

CZUWAJ

3" Bartłomiej Łuc

73" Marcin Gierczak

77" Darek Pałys

88" Bartłomiej Łuc

16:00
13. 08.

CZUWAJ

31" Marcin Gierczak

83" Kamil Folwarski (K)

2:1

GROM WYSZATYCE

52" Zawodnik Nieznany

16:00
20. 08.

POGÓRZE DUBIECKO

63" Zawodnik nieznany

1:0

CZUWAJ

17:00
27. 08.

CZUWAJ

24" Marcin Gierczak

38" Piotr Błażkowski

60" Bartłomiej Łuc

78" Dariusz Pałys

4:0

ARTMAX PIKULICE

16:00
3. 09.

WIAR HUWNIKI 

14" Kielar (20)

1:1

CZUWAJ

8" Andrii Nakonechnyji

16:00
9. 09.

CZUWAJ

83" Radosław Piżyński

1:0

KORONA OLSZANY

16:00
17. 09. GKS ORŁY 0:0 CZUWAJ 16:00
24. 09.

CZUWAJ

11" Jakub Ledwożyw

28" Kamil Folwarski

37" Andrii Nakonachnyii

40" Piotr Szczepanik

45" Andrii Nakonachnyii

55" Kamil Folwarski (K)

67" Bartłomiej Łuc (K)

85" Kamil Folwarski

8:0

FENIX LESZNO

16:00
30. 09.

TĘCZA KOSIENICE

57" K. Miętel

1:2

CZUWAJ

2"  Andrii Nakonechnyji

20" Sebastian Kamiński

15:00
7. 10.

CZUWAJ

65'  Andii Nakonechnyji

1:0

LKS BATYCZE

15:00
15. 10.

LKS NAKŁO

15" D. Kierepka

27" D. Kierepka

37" D. Kierepka

3:1

CZUWAJ

93" Darek Pałys

12:00
22. 10

CZUWAJ 

15" Bartłomiej Łuc

54" Bartłomiej Łuc

63" Dariusz Pałys

3:2

BIZON MEDYKA

5" Cwynar

90"+3 Małecki

15:00
29. 10.

WIAR KRÓWNIKI

0:5

CZUWAJ

8" Andrij Nakonechnij

17"Andrij Nakonechnij

55" Marcin Gierczak

58" Andrij Nakonechnij

73" Andrij Nakonechnij

14:00
5. 11.

ORZEŁ TORKI

16" Zawodnik nieznany

1:3

CZUWAJ

33" Bartłomiej Łuc

39" Maciej Fudali

42" Maciej Fudali

14:00
12. 11.

CZUWAJ

40" Andrij Nakonechnij

47" Jakub Ledwożyw 

2:1

KORONA TRÓJCZYCE

66" Łach

14:00


ksczuwaj@o2.pl                            ksczuwaj.promocja@o2.pl





 

TERMINARZ 2016/2017 WIOSNA

DATA GOSPODARZ GOŚĆ GODZINA
19.03 LKS WESOŁA ZADĄBROWIE - 1 4 - CZUWAJ PRZEMYŚL 15:00
26.03 CZUWAJ PRZEMYŚL - 2 1 - KS POGÓRZE DUBIECKO 16:00
02.04 GKS ORŁY - 0 0 - CZUWAJ PRZEMYŚL 16:00
09.04 LKS WIAR HUWNIKI - 0 2 - CZUWAJ PRZEMYŚL 16:00

18.04 WT.

15.04. sobota

CZUWAJ PRZEMYŚL - 5 0 - GROM WYSZATYCE

16:30

12:00

23.04 JAWOR NEHRYBKA - 1 6 - CZUWAJ PRZEMYŚL  16:00
30.04 CZUWAJ PRZEMYŚL - 5 0 - LKS UJKOWICE 16:00
03.05 ŚR UKS UNIA FREDROPOL - 0 7 - CZUWAJ PRZEMYŚL 17:00
07.05 CZUWAJ PRZEMYŚL - 7 0 - TĘCZA KOSIENICE 17:00
14.05 LKS NAKŁO - 0 2 - CZUWAJ PRZEMYŚL 17:00
21.05 CZUWAJ PRZEMYŚL - 2  2- BIAŁO-CZERWONI KASZYCE 17:00
28.05 KS WIAR KRÓWNIKI - 0 5 - CZUWAJ PRZEMYŚL 17:00
04.06 CZUWAJ PRZEMYŚL - 5 1 - LKS BATYCZE 17:00
11.06 LKS ORZEŁ TORKI - 1 4 - CZUWAJ PRZEMYŚL 17:00
18.06 CZUWAJ PRZEMYŚL - 1 3 - LKS BIZON MEDYKA 17:00

ksczuwaj@o2.pl         ksczuwaj.promocja@o2.pl

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości