3 PUNKTY NA INAUGURACJĘ

W dzisiejszym meczu inaugurującym rozgrywki w A klasie, spotkaliśmy się z drużyną LKS-u Ujkowice.

Już w 3' wyszliśmy na prowadzenie dzięki Bartkowi Łucowi, jednak nic nie wskazywało abyśmy mieli ten mecz gładko i bez wysiłku wygrać. Do końca I połowy było jeszcze kilka sytuacji po obu stronach jednak brakowało precyzyjnego wykończenia. Mecz był rozgrywany o godz. 16:00 i na pewno upał dał się we znaki wszystkim zawodnikom, najprawdopodobniej właśnie przez wspomniany żar z nieba brakowało zawodnikom koncentracji. Po zmianie stron Czuwaj zaatakował ale obronę Ujkowic udało się przełamać ponownie dopiero w 73 minucie kiedy to Gierczak podwyższył na 2:0, a potem to już poszło - 77' Darek Pałys i w 88' znowu Łuc.

Maciek Pałys w 10 minucie zaliczył swój pierwszy żółty kartonik w nowym sezonie będąc w dodatku jeszcze na ławce rezerwowych, za wyrażanie swych opinii.

Myliłby się ten kto powie, że to zwycięstwo przyszło nam łatwo bo wcale tak nie było ale walczymy o awans od pierwszych meczy i jesteśmy dobrej myśli, a już za tydzień w sobotę zapraszamy na stadion Czuwaju o godzinie 16:00 gdzie spotkamy się z Gromem Wyszatyce.