WIAR - CZUWAJ 0:5

Dziś podejmowaliśmy w Krównikach tamtejszy Wiar. Mimo, iż nasz zespół trochę rozczarowany po ostatnim spotkaniu, w którym prowadzenie straciliśmy w ostatnich minutach i trzeba było się podzielić punktami z Biało-Czerwonymi Kaszyce, do spotkania w Krównikach podszedł na sto procent. Już w 13 minucie Marcin Gibczyński wyprowadził nas na prowadzenie a w 31-szej Darek Pałys poprawił na 2:0 i tak zakończyła się I-sza połowa. Na II-gą część nasz zespół wyszedł równie zmobilizowany i 63 min. Eryk Dudek głową podwyższa na 3:0 a 3 minuty po nim, Andrii Nakonechnyj strzela na 4:0.

W końcówce sędzia dyktuje dla nas rzut karny a egzekutorem zostaje nasz kapitan Arek Kocaj. Poradził sobie bez problemu i ustalił w 90-tej minucie wynik spotkania na 5:0. Brawo dla chłopaków za dobrą postawę i oby tak dalej do końca sezonu bez względu na wszystko.

A już za tydzień zapraszamy na 22-go Stycznia na mecz z LKS BATYCZE.