CZUWAJ SAMOTNYM LIDEREM

W dzisiejszym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną Orła Torki. O godzinie 14:00 sędzia główny po raz pierwszy zagwizdał. Przez pierwszy kwadrans mecz stał na wyrównanym poziomie a w 16-stej minucie piłkarze z Torek cieszyli się po pierwszym golu zdobytym przez ten zespół. Jak się później okazało również ostatnim. Ta bramka zakończyła wyrównany pojedynek bo od tego momentu to nasi piłkarze coraz częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich.

W 33" Bartek Łuc wyrównał stan bramkowy, w 39 po obronionym strzale Maciek Fudali dobijając piłkę, wyprowadził nas na prowadzenie a 42-giej minucie Kamil Folwarski ustalił wynik spotkania na 1:3.

Sędzia jednak z nie wiadomych przyczyn zapisał bramkę ponownie na Maćka Fudali ale nam nie robi to różnicy.

Pod koniec I-szej połowy bramkarz zespołu z Torek otrzymał żółtą kartkę za kłótnię z sędzią. Jego kolega również a za kolejne słowa w kierunku sędziego w 45-tej minucie ten sam zawodnik ujrzał drugi żółty kartonik i w efekcie tego musiał zejść z boiska na dobre.

Niestety nasi piłkarze nie umieli w drugiej połowie wykorzystać przewagi jednego zawodnika bo gospodarze skierowali wszystkie siły na obronę i ograniczali się do pojedynczych kontr. Nas jednak cieszy wynik, który w kontekscie zremisowanego meczu drużyny z Orłów pozwala nam objąć samodzielnie fotel lidera.

W przyszłym tygodniu w sobotę zapraszamy na 22-go Stycznia gdzie zmierzymy się z Koroną Trójczyce i zakończymy rundę jesienną.