ZWYCIĘSTWO NA ZAKOŃCZENIE RUNDY

W sobotnie popołudnie kończyliśmy rundę jesienną na własnym terenie. Nie mogło być inaczej jak zwycięstwo naszych.

Spotkanie rozpoczęliśmy takim oto składem: Aleksander, Pałys M. (38" Niedziela), Szczepanik, Błażkowski, Jaroch, Ledwożyw, Pałys D. (K), Kocaj, Gierczak (62 Piżyński), Łuc, Nakonechnij.

Mecz jednak od początku nie był łatwą przeprawą, choć dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich to jednak brakowało precyzji w wykończeniach akcji. Kontrolowaliśmy co prawda grę od początku spotkania, lecz pierwszą bramkę udało się strzelić dopiero w 40-stej minucie, a autorem otwarcia wyniku był Andrij, Nakonechnij. Na przerwę schodziliśmy prowadząc.

Druga część meczu wyglądała tak samo. Przewaga Czuwaju i już w 47 min. Kuba Ledwożyw strzela na 2:0. Często dochodzimy do sytuacji bramkowych a rywal ogranicza się do kilku kontr.

W 66-tej minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla Korony a Łach zamienił jedenastkę na bramkę. Do końca spotkania obraz gry był taki sam jednak żadnych więcej bramek nie oglądaliśmy. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i w fotelu samotnego lidera kończymy rundę jesienną.