Terminarz

Wybierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Start Pruchnik
6:2
MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte
0:2
LKS Skołoszów
Granica Stubno
0:2
Płomień Morawsko
MKS Radymno
3:2
Błękitni Grzęska
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:2
Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce
3:0
Gwiazda Wielkie Oczy
San Hureczko
2:2
Łęk Ostrów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:6
Start Pruchnik
MKS Kańczuga
0:1
San Hureczko
Płomień Morawsko
3:2
MKS Radymno
Łęk Ostrów
4:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna
3:5
Motor Grochowce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Gwiazda Wielkie Oczy
1:2
Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów
2:0
Granica Stubno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:0
MKS Kańczuga
Start Pruchnik
1:0
Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte
2:0
Huragan Gniewczyna
MKS Radymno
1:1
LKS Skołoszów
Czuwaj Wiaro Przemyśl
0:2
Łęk Ostrów
San Hureczko
3:1
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
5:0
Gwiazda Wielkie Oczy
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:1
Motor Grochowce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Gniewczyna
1:1
Granica Stubno
MKS Kańczuga
1:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Łęk Ostrów
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko
1:0
San Hureczko
Motor Grochowce
0:2
Sanoczanka Święte
Gwiazda Wielkie Oczy
2:2
MKS Radymno
LKS Skołoszów
2:0
Start Pruchnik
Błękitni Grzęska
2:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęk Ostrów
1:1
MKS Kańczuga
MKS Radymno
2:1
Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:0
Płomień Morawsko
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:1
Błękitni Grzęska
San Hureczko
0:3
LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:3
Sanoczanka Święte
Granica Stubno
0:0
Motor Grochowce
Start Pruchnik
5:1
Gwiazda Wielkie Oczy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
0:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
LKS Skołoszów
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Błękitni Grzęska
2:6
Łęk Ostrów
Gwiazda Wielkie Oczy
2:2
San Hureczko
Sanoczanka Święte
0:0
Granica Stubno
Motor Grochowce
3:2
MKS Radymno
Start Pruchnik
1:0
Huragan Gniewczyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
5:0
Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Kańczuga
1:1
Błękitni Grzęska
Łęk Ostrów
1:1
Płomień Morawsko
MKS Radymno
1:1
Sanoczanka Święte
San Hureczko
3:2
Huragan Gniewczyna
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:2
LKS Skołoszów
Start Pruchnik
3:0
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:1
Granica Stubno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
1:2
MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
Huragan Gniewczyna
Błękitni Grzęska
1:4
Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Skołoszów
2:2
Łęk Ostrów
Sanoczanka Święte
3:0
Start Pruchnik
Granica Stubno
1:1
MKS Radymno
Motor Grochowce
5:0
San Hureczko
Gwiazda Wielkie Oczy
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
1:1
Płomień Morawsko
Łęk Ostrów
1:2
Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Kańczuga
4:1
LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:0
MKS Radymno
Start Pruchnik
3:0
Granica Stubno
San Hureczko
1:1
Sanoczanka Święte
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:4
Huragan Gniewczyna
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
2:1
MKS Radymno
Czuwaj Wiaro Przemyśl
3:0
San Hureczko
Błękitni Grzęska
0:2
Granica Stubno
Łęk Ostrów
0:1
Start Pruchnik
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko
0:0
Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów
1:0
Motor Grochowce
Gwiazda Wielkie Oczy
0:2
Huragan Gniewczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
1:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Gwiazda Wielkie Oczy
0:4
MKS Kańczuga
LKS Skołoszów
2:2
Błękitni Grzęska
Łęk Ostrów
3:3
Huragan Gniewczyna
Granica Stubno
2:2
San Hureczko
MKS Radymno
1:1
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
1:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce
0:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
0:2
Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Kańczuga
2:0
Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:1
Granica Stubno
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:2
Sanoczanka Święte
San Hureczko
4:0
MKS Radymno
Łęk Ostrów
2:4
Motor Grochowce
Płomień Morawsko
1:0
LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:1
Start Pruchnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Pruchnik
2:0
San Hureczko
Błękitni Grzęska
3:1
Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte
2:0
Łęk Ostrów
Granica Stubno
2:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
MKS Radymno
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce
3:2
MKS Kańczuga
Gwiazda Wielkie Oczy
1:3
Płomień Morawsko
LKS Skołoszów
4:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Grzęska
0:3
Motor Grochowce
Łęk Ostrów
2:1
Granica Stubno
MKS Kańczuga
2:4
Sanoczanka Święte
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
Start Pruchnik
Płomień Morawsko
4:1
Huragan Gniewczyna
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:0
San Hureczko
LKS Skołoszów
2:0
Gwiazda Wielkie Oczy
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:1
MKS Radymno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
6:1
Błękitni Grzęska
Granica Stubno
1:0
MKS Kańczuga
LKS Skołoszów
4:1
Huragan Gniewczyna
San Hureczko
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Gwiazda Wielkie Oczy
2:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Pruchnik
3:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
MKS Radymno
- : -
Łęk Ostrów
Motor Grochowce
- : -
Płomień Morawsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości