ZWYCIĘSTWO NA INAUGURACJĘ

W dzisiejszym spotkaniu inaugurującym rundę wiosenną pokonaliśmy drużynę z Zadąbrowia na ich terenie 4-1.

Rywal do sezonu przygotowywał się bardzo prężnie rozegrał sześć spotkań kontrolnych i pozyskał kilku zawodników. Do przerwy mecz był w miarę wyrównany a odzwierciedleniem tego był wynik 1-1 zaznaczyć trzeba, że Wesoła nawet prowadziła. Po przerwie jednak to my byliśmy górą i udokumentowały to 3 strzelone bramki. Można też pokusić się o stwierdzenie, że dość liczni nasi kibice, którzy wstawili się w Zadąbrowiu by dopingować swoją drużynę pomogli w zwycięstwie.

Dwie pierwsze bramki dla naszego zespołu zdobył Łuc, i dwie kolejne (być może) wschodząca gwiazda z Ukrainy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze a następny na własnym obiekcie już w niedzielę za tydzień 26 marca z Pogórzem Dubiecko, zapraszamy.