WYSOKA WYGRANA HARCERZY

W niedzielne popołudnie drużyna Czuwaju gościła u siebie Fenixa Leszno. Zespół z Leszna jest spadkowiczem z V ligi lecz od początku sezonu nie gra tak jakby chciał znów awansować. Na 22-go Stycznia niespodzianki nie było choć nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw na murawie.

Już w 11 minucie Jakub Ledwożyw pokonał bramkarza z Leszna i otworzył wynik. po nim na listę strzelców wpisał sie w 28 min. Kamil Folwarski, w 37' Andrii Nakonechnyii. Tuż po nim bo w 40 minucie spotkania Piotr Szczepanik i na zakończenie I połowy jeszcze raz Andrii pokonał Laska.

Na przerwę schodzimy w bardzo dobrych nastrojach z wynikem 5:0.

II połowa to nadal duża przewaga Harcerzy i co za tym poszło kolejne bramki.

55' Kamil Folwarski (rzut karny)

67' Bartłomiej Łuc (rzut karny)

85' Kamil Folwarski.

Mecz wygrywamy 8:0 i mamy nadzieję, że w końcu nasi piłkarze się przełamali i wrócili do formy z poprzedniego sezonu.

Teraz czeka nas wyjazd do Kosienic, które zajmują ostatnie miejsce w tabeli jednak nie można ich zlekceważyć.

Tęcza Kosienice - Czuwaj Przemyśl. Sobota 30.09 2017r. godz 15:00 na stadionie w Kosienicach.