Sanoczanka Święte - CZUWAJ PRZEMYŚL 14. 09. 2019r.

Już w najbliższą sobotę zmierzymy się z Sanoczanką Święte.

Po ostatniej porażce z Orłem Przeworsk nasi piłkarze są głodni zwycięstwa. Raz już w obecnym sezonie pokonaliśmy Sanoczankę i było to nie tak dawno bo 21-szego sierpnia w meczu I-szej rundy OPP. W regulaminowym czasie gry było 0:0 a bramkę z rzutu karnego w doliczonym czasie zdobył Kamil Folwarski.

Wierzymy że jeśli nasi piłkarze wyjdą do gry z takim zaangażowaniem jak na mecz z Orłem to wygrana jest w zasięgu ręki. Przypomnijmy że ulegliśmy przeworszczanom 2:5 jednak podopieczni Piotra Błażkowskiego zasługują na brawa za walkę w tym meczu i choć wynik tego nie pokazuje to kto oglądał mecz ten widział zaangażowanie naszych piłkarzy.

Sanoczanka zajmuje obecnie 9-te miejsce w tabeli z dwoma zwycięstwami jednym remisem i dwoma porażkami zaś Czuwaj ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i trzy porażki i zajmuje pozycję 11-stą.

Początek spotkania o godzinie 15-stej.

DO BOJU CZUWAJ MARSZ !!!