REMIS W HUWNIKACH

Dziś o 16:00 drużyna Czuwaju grała w Huwnikach z tamtejszym Wiarem.

Już w 8-smej minucie Andrii Nakonechnyj wyprowadził nasz zespół na prowadzenie i wszyscy nasi sympatycy byli dobrej myśli. Ten mecz miał się zakończyć zwycięstwem Czuwaju, jednak w 15-stej minucie Wiar wyrównał. Nasi piłkarze choć się starali obijając słupki i poprzeczkę niestety nie dał rady trafić do siatki ponownie. Gospodarze czując swoją szansę również chcieli ją wykorzystać i strzelić nam kolejną bramkę, lecz im ta sztuka również się nie udała. Mecz zakończył się podziałem punktów co dla drużyny Wiaru na pewno jest sukcesem bo jest to ich pierwszy zdobyty w tym sezonie punkt.

Być może na naszym zespole wywarta jest za duża presja, że muszą wszystko wygrywać ale miejmy nadzieję, że to już koniec tracenia punktów. Za tydzień gościć będziemy u siebie Koronę Olszany a więc beniaminka, który jednak zajmuje 6 miejsce w tabeli z ośmioma punktami na koncie wygrywając 2 mecze, 2 remisując i tylko jeden przegrywając. Spotkaliśmy się z tą drużyną w okresie przygotowawczym w poprzednim sezonie wygrywając wysoko jednak teraz może nie być tak łatwo. Liczymy oczywiście na zwycięstwo i kolejne 3 punkty na naszym koncie. Zapraszamy już w sobotę.