PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018

PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018

Sezon zakończony a więc czas na podsumowanie.

Nasz awans stał się faktem i w sezonie 2018/2019 zagramy w szeregach "okręgówki". Jak będzie, zobaczymy ale wszyscy są dobrej myśli. Po naprawdę udanym sezonie mamy pełne prawo aby tak myśleć.

Do rzeczy: sezon zakończyliśmy z przewagą 21 punktów nad drugim zespołem z Orłów i 28 punktów nad trzecim Pogórzem Dubiecko. Zespół Czuwaju zdobył 101 bramek a "Jaśku" kapitulował tylko 22 razy w całym sezonie. 

Najwięcej bramek strzelił Kamil Folwarski, który na swoim koncie zdobył ich 21. Kamil rozstrzelał się tak na dobre dopiero w rundzie wiosennej a mimo to pozwoliło Mu to zająć I miejsce pod tym względem. Następnie był Bartłomiej Łuc, który 20 razy trafiał do siatki rywali a trzeci jest Andrij Nakonechnyj, który zrezygnował z gry w rundzie rewanżowej ale w jesieni zdobył 10 bramek. Kolejni zawodnicy strzelali rzadziej jednak ich gole są równie ważne: Dariusz Pałys 8,  Maciej Sanocki 7, Jakub Ledwożyw 6, Mirosław Jabłoński 5, Marcin Gierczak, który grał w naszym zespole tylko w rundzie jesiennej i Mariash Taras, który grał od rundy wiosennej po 4 bramki, Arkadiusz Kocaj i Łukasz Smycz po 3, Maciej Fudali, Sebastian Kamiński i Wojciech Muszak po 2, oraz Piotr Błażkowski, Radosław Piżyński i Piotr Szczepanik po 1

W całym sezonie wygraliśmy 26 meczy, zremisowaliśmy 2 i przegraliśmy również 2 a zaznaczyć trzeba że rundę rewanżową zakończyliśmy z kompletem punktów wygrywając wszystko co było do wygrania.

W nowym sezonie z pewnością wracamy do " okręgówki" lecz apetyty są oczywiście na więcej.

Klub na razie nie podaje informacji na temat wzmocnień, tylko tyle że jest ktoś na oku.

Dziękujemy za udany sezon wszystkim którzy przyczynili się do awansu, kibicom, sympatykom i działaczom, a w sierpniu widzimy się na boiskach Klasy "O" Grupy Jarosław. 

Komentarze

Dodaj komentarz
  • dccssc napisał
    kto jest na oku ?

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości