Płomień Morawsko - CZUWAJ PRZEMYŚL 0:2 (0-1)

Dziś podopieczni Piotra Błażkowskiego zmierzyli się z drużyną Płomienia Morawsko. Przed tym meczem obie drużyny miały tyle samo punktów na swoim koncie a więc był to mecz na odskoczenie od rywala. Lepsi w tym meczu rozgrywanym w deszczu okazali się " Harcerze" z Przemyśla. Do przerwy wygrywaliśmy 1:0 a bramka padła po zamieszaniu w polu karnym, natomiast po przerwie podwyższyliśmy na 2:0 a bramkę ustalającą wynik spotkania strzelił Mariash Taras.

Podziękowania należą się drużynie Czuwaju za walkę a naszym kibicom za doping, który na pewno pomógł naszym piłkarzom w osiągnięciu zwycięstwa, tym bardziej, że przez cały mecz padał deszcz.

Za tydzień podejmować będziemy na własnym boisku lidera LKS Skołoszów i mecz ten na pewno będzie trudny jednak całe Zasanie wierzy w to, że uda się urwać punkty drużynie ze Skołoszowa, a może nawet wygrać.