Inauguracja rundy wiosennej

Przez ostatnie tygodnie, miesiące a nawet lata nie działo się dobrze wokół naszego klubu, ciągłe problemy finansowe oraz kadrowe nie wpływały dobrze na wyniki sportowe i wizerunek Czuwaju.

W dniu 17 lutego postanowiono zlikwidować Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro a tym samym klub sportowy CZUWAJ. Po stanowczej reakcji wielu kibiców, sympatyków i działaczy oraz wytężonej pracy kilku osób udało się uratować na klub. 25 lutego odbyło się Walne Zgromadzenie Członków, na którym wybrano nowe władze.

Teraz przed wszystkimi stoi ciężkie zadanie: utrzymać się w lidze i przywrócić choć częściowy blask z dawnych lat.

Już w sobotę 19-stego marca rozpoczynamy zmagania w rundzie rewanżowej. Po słabej pierwszej części sezonu, czego powodem było wiele czynników, liczymy na dobrą grę naszych piłkarzy.

Obecnie zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 10 pkt. a nasz rywal: Promyk Urzejowice jest zespołem z czołówki bo plasuje się na trzeciej pozycji a zdobył 32 pkt.

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców i sympatyków.

Stadion im. mjr. Mieczysława Słabego