CZUWAJ - KORONA OLSZANY 1:0

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz z Koroną Olszany. Rywal przyjechał do nas z nastawieniem na dobry wynik. Mimo że drużyna z Olszan to beniaminek to poczynają sobie w lidze całkiem nie źle. Nasz zespół od początku atakował i prawie cała pierwsza połowa była rozgrywana pod dyktando Czuwaju, brakowało tylko precyzji w wykończeniu co skutkowało wieloma strzałami obok lub nad bramką rywala.

W drugiej połowie goście troszkę częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich po wyprowadzaniu kontr ale Janusz Aleksander nie puścił żadnej Bramki a nasi piłkarze nadal atakowali, jednak wciąż bezskutecznie. W 83 minucie spotkania sędzia odgwizdał przewinienie na naszym zawodniku tuż przed polem karnym a wykonawcą rzutu wolnego został Radosław Piżyński. Przymierzył i uderzył. Piłka poszybowała w kierunku bramki odbijając się od słupka i wpadając do siatki. Bramkarz gości nie mógł nic zrobić a na tablicy pojawił się wynik 1:0. Tak też zakończył się mecz i trzy punkty inkasujemy my.

Za tydzień jedziemy do Orłów i jesteśmy dobrej myśli.