4:0 Z ARTMAXEM PIKULICE

Dziś zagraliśmy z Artmaxem Pikulice na własnym stadionie. Wszyscy byliśmy ciekawi jaką formę zaprezentują nasi piłkarze tym bardziej, że nasz przeciwnik dotychczas zdobył tyle samo punktów co my. Okazało się, że nasi chyba wracają do formy z poprzedniego sezonu rundy wiosennej, ale od początku.

Po nie zbyt udanym początku meczu gdzie goście stworzyli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia nam bramki, w 24 minucie do dogodnej sytuacji dochodzi nasz zespół i Marcin Gierczak wyprowadza nas na prowadzenie. Powoli przejmujemy inicjatywę w tym meczu ale to jeszcze nie jest to czego wszyscy oczekują ale w 38"najbardziej doświadczony na boisku Piotr Błażkowski strzela na 2:0 i schodzimy do szatni w dobrych nastrojach.

Druga połowa wyglądała całkiem inaczej. Nasi piłkarze kontrolowali grę od początku do końca stworzyli bardzo wiele sytuacji do zdobycia bramek natomiast zabrakło szczęścia przy wykończeniu. Mimo to w 60 minucie Bartek Łuc pięknie z zachowanie najwyższego spokoju przelobował bramkarza gości i wyprowadził zespół na 3 bramkowe prowadzenie, a 78" Darek Pałys ustalił wynik na 4:0. Maćkowi Pałysowi zabrakło szczęścia przy pięknym strzale z około 40 m piłka bramkę minęła dosłownie o 10cm. Na pochwałę za dzisiejszy mecz a w szczególności za drugą połowę zasługuje cały zespół i oby tak dalej panowie.