PORAŻKA W LUBACZOWIE

W sobotę 18.08.2018 roku rozgrywamy spotkanie w Lubaczowie. Mecz o godzinie 11-stej więc trochę nie typowo.

Zespół Czuwaju na mecz jechał w dobrych nastrojach po udanej inauguracji i zwycięstwie 3:0 nad drużyną z Hurka, przyszła kolej na Pogoń-Sokół Lubaczów, który to zespół również wygrał na inaugurację.

Mecz od początku stał na wyrównanym poziomie a sytuacje strzeleckie były po obu stronach. Piłkarze na przerwę schodzili z bezbramkowym remisem. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie lecz w 75-tej minucie sędzia podyktował jedenastkę dla drużyny z Lubaczowa. Egzekutorem został Jarosław Roman, który bezbłędnie zamienia rzut karny na bramkę. Była to jedyna bramka tego meczu i dzięki niej 3 punkty zostały w Lubaczowie.