UDANA INAUGURACJA CZUWAJU

W sobotnie popołudnie Czuwaj rozegrał swój pierwszy mecz w sezonie 2018/2019 w jarosławskiej okręgówce. Przed meczem było wiele niewiadomych co do kondycji i składu naszej drużyny. Wiedzieliśmy że odszedł nasz kapitan Arek Kocaj z powodu wyjazdu za granicę a i kilku innych podstawowych zawodników nie będzie grało w pierwszych meczach z tych samych powodów. Natomiast do rozgrywek w drużynie seniorów, zostało zgłoszonych kilku młodzieżowców z naszego klubu. I tak zadebiutowali w tym spotkaniu: Sykała Tomasz, Franco Matheus, Hamryszczak Dawid, Hamryszczak Sebastian oraz Kowalik Mieszko. Nie wszyscy mieli okazję pokazać co potrafią na murawie ale na pewno trener Piotr Błażkowski pozwoli im się wykazać w następnych spotkaniach.

Zwycięstwo w inaugurującym meczu, pozwala wierzyć że ten zespół poradzi sobie na boiskach V ligi. Za szybko jeszcze, aby przesądzać o pozycji Czuwaju na koniec sezonu , ale kibice i sympatycy wierzą, że będzie dobrze.

Autorami sukcesu jest oczywiście cała drużyna a bramki strzelali odpowiednio:

31 minuta - Rafał Jaroch

53 minuta - Bartłomiej Łuc

69 minuta - Bartłomiej Łuc.

W następnej kolejce spotkamy się z drużyną Pogoni-Sokoła Lubaczów, który to zespół pokonał u siebie Biało-Czerwonych Kaszyce 3:1. Nie można w żadnym wypadku przesądzać wyniku tego spotkania ponieważ jest to początek sezonu i nie wiemy jeszcze kogo na co stać, tak więc czekamy z niecierpliwością na wieści z Lubaczowa.

Mecz w Lubaczowie odbędzie się w sobotę 18 sierpnia o godzinie 11:00.