LOKOMOTYWA NIE DO ZATRZYMANIA!

W niedzielne popołudnie nic nie zapowiadało gradu bramek na stadionie im. Mieczysława Słabego w Przemyślu gdyż zespół z Kosienic nie należy do najsłabszych. Rzeczywiście I połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla nas po strzale Andriija Nakonechnego w 27 minucie. Nasi piłkarze zeszli do na przerwę z jednobramkową zaliczką. Po zmianie połówek  zaczęło się. 58' Maciej Fudali uderza na bramkę, piłka zmienia kierunek lotu po otarciu się o obrońcę Tęczy i piłka ląduje w siatce, sędzia zalicza bramkę na Fudala i jest już 2:0. Minutę później znów Andrii umieszcza piłkę w siatce i mamy 3:0. W 65' mamy rzut karny, który wykorzystuje Dariusz Pałys, w 79' strzela Eryk Dudek i w 88' znów Darek Pałys nie daje szans bramkarzowi gości. Mamy wynik 6:0 a na zegarze 90 minut, wszyscy się cieszą kolejną wygraną kiedy w 91 minucie Sebastian Kamiński ustala wynik spotkania na 7:0. Wydaje się, że nasz zespół nie może już przegrać jednak do każdego meczu musimy podchodzić jak do tego najważniejszego. W kolejną niedzielę jedziemy do Nakła i liczymy na dobry występ podopiecznych Piotra Błażkowskiego.