FREDROPOL ZDOBYTY

Dziś czekał nas wyjazd do Fredropola. Wiedzieliśmy, że rywal będzie się na nas mobilizował bardziej niż na inne drużyny i wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Rozpoczęliśmy mecz jednak z dobrym nastawieniem i już w 4 minucie mieliśmy rzut karny, którego jednak nie wykorzystał Bartłomiej Łuc, nic się jednak wielkiego nie stało bo już w minutę później zrewanżował się i strzelił brankę na 1:0.Już w 8-smej min. Radosław Piżyński strzela na 2:0 a w 25 i 40 min. Gierczak podwyższa na 3 i 4 do zera. Po przerwie już w 50-tej minucie Łuc podwyższa na 5:0 i 7 minut później z rzutu wolnego na 6:0. W 75 minucie Andrii Nakonechnyj ustala wynik spotkania na 7:0 dla Czuwaju i wracamy do domu z uśmiechami na twarzy.Kibicom dziękujemy za doping i zapraszamy już w niedziele na 22-go Stycznia.