WSPÓŁPRACA

Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro zaprasza wszystkich chętnych przedsiębiorców, firmy, podmioty gospodarcze do podjęcia współpracy.

Dysponujemy powierzchnią reklamową przy ul. Sportowej w Przemyślu w ciągu ogrodzenia targowiska Zielony Rynek. Jest to jedna z głównych ulic miasta i co za tym idzie jest bardzo uczęszczana przez pieszych, ale i ruch samochodowy jest duży. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Przemyski oddział PGE gdzie wiele osób odwiedza biuro obsługi klienta oraz dwie duże przychodnie lekarskie. Samochody, które przejeżdżają ulicą sportową bardzo często stoją w korkach więc reklama jest bardziej widoczna. Możliwe również jest powieszenie baneru na obiekcie sportowym przy ul. 22-go Stycznia 6, gdzie rozgrywamy zawody sportowe w ramach A klasy Przemyskiej i gramy z drużynami z bezpośrednich okolic miasta, których zawodnicy i kibice przyjeżdżający obejrzeć spotkanie również w Przemyślu robią zakupy i pracują.

W skład pakietu reklamowego wchodzić będzie promocja na:

- ogrodzeniu targowiska Zielony Rynek

-obiekcie sportowym przy ul. 22-go Stycznia 6 gdzie rozgrywane są mecze piłkarskie w A Klasie gr. Przemyskiej a także grup młodzieżowych juniorów, młodzików, orlików a ponad to na imprezach po za sportowych odbywających się na tym obiekcie:

- biletach wejściowych,

- oficjalnym profilu facebookowym,

- oficjalnej stronie internetowej w zakładce partnerzy,

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem Stowarzyszenia lub telefonicznie pod nr.

ksczuwaj@o2.pl

ksczuwaj.promocja@o2.pl

Zdjęcia tego typu będą częściej publikowane.

Wiadomości (utwórz nową)