Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Pogórze Dubiecko
1:1
Bizon Medyka
Grom Wyszatyce
3:4
Wiar Krówniki
Korona Olszany
3:0
Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki
1:3
LKS Batycze
Korona Trójczyce
2:0
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
3:2
LKS Nakło
GKS Orły
3:0
Fenix Leszno (B)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:1
Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki
5:1
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
3:1
Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice
1:4
GKS Orły
LKS Batycze
2:2
Korona Olszany
LKS Nakło
6:0
Wiar Huwniki
Orzeł Torki
0:0
Fenix Leszno (B)
Korona Trójczyce
3:5
LKS Ujkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
4:0
Artmax Pikulice
Wiar Krówniki
5:3
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
5:1
Korona Olszany
LKS Batycze
0:0
Fenix Leszno (B)
LKS Ujkowice
4:2
Grom Wyszatyce
LKS Nakło
0:2
GKS Orły
Orzeł Torki
2:1
Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce
1:3
Pogórze Dubiecko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
1:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Fenix Leszno (B)
1:1
Tęcza Kosienice
Grom Wyszatyce
2:0
Korona Trójczyce
Korona Olszany
1:0
LKS Nakło
Wiar Huwniki
1:2
Bizon Medyka
LKS Ujkowice
4:1
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
3:2
Wiar Krówniki
GKS Orły
0:2
LKS Batycze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
2:2
LKS Nakło
Grom Wyszatyce
0:2
Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko
3:3
LKS Ujkowice
Korona Olszany
2:2
Wiar Krówniki
Tęcza Kosienice
2:1
LKS Batycze
Artmax Pikulice
2:3
Korona Trójczyce
GKS Orły
0:2
Bizon Medyka
Wiar Huwniki
1:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:0
Korona Olszany
Grom Wyszatyce
4:1
Pogórze Dubiecko
LKS Nakło
2:1
Tęcza Kosienice
Wiar Krówniki
1:2
GKS Orły
Bizon Medyka
0:2
Fenix Leszno (B)
LKS Ujkowice
3:1
Artmax Pikulice
Orzeł Torki
1:1
LKS Batycze
Korona Trójczyce
2:3
Wiar Huwniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
4:0
Orzeł Torki
Fenix Leszno (B)
0:1
Wiar Krówniki
Korona Olszany
1:2
Korona Trójczyce
Tęcza Kosienice
1:3
Bizon Medyka
LKS Batycze
4:1
LKS Nakło
Wiar Huwniki
5:1
LKS Ujkowice
Artmax Pikulice
2:3
Grom Wyszatyce
GKS Orły
0:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Torki
4:1
LKS Nakło
Wiar Krówniki
5:0
Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko
1:2
Artmax Pikulice
Bizon Medyka
2:3
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
1:1
Wiar Huwniki
LKS Ujkowice
3:8
Korona Olszany
Korona Trójczyce
0:1
GKS Orły
Czuwaj Wiaro Przemyśl
8:0
Fenix Leszno (B)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
1:1
Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice
1:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
GKS Orły
3:2
LKS Ujkowice
Fenix Leszno (B)
1:4
Korona Trójczyce
LKS Batycze
8:1
Wiar Krówniki
Wiar Huwniki
1:0
Pogórze Dubiecko
LKS Nakło
3:0
Bizon Medyka
Artmax Pikulice
2:0
Orzeł Torki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:0
LKS Batycze
Wiar Krówniki
1:1
LKS Nakło
Pogórze Dubiecko
2:0
Korona Olszany
Grom Wyszatyce
0:2
GKS Orły
LKS Ujkowice
4:0
Fenix Leszno (B)
Orzeł Torki
1:4
Bizon Medyka
Korona Trójczyce
0:1
Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice
2:2
Wiar Huwniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
1:3
Wiar Krówniki
LKS Nakło
3:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Fenix Leszno (B)
1:2
Grom Wyszatyce
Korona Olszany
0:1
Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice
5:3
LKS Ujkowice
LKS Batycze
1:1
Korona Trójczyce
Wiar Huwniki
2:1
Orzeł Torki
GKS Orły
2:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
0:2
Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko
6:1
Fenix Leszno (B)
Wiar Huwniki
3:1
Korona Olszany
LKS Ujkowice
1:3
LKS Batycze
Orzeł Torki
0:4
Wiar Krówniki
Korona Trójczyce
2:0
LKS Nakło
Artmax Pikulice
2:2
GKS Orły
Czuwaj Wiaro Przemyśl
3:2
Bizon Medyka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
5:1
Korona Trójczyce
Tęcza Kosienice
7:2
Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno (B)
2:0
Artmax Pikulice
Wiar Krówniki
0:5
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Korona Olszany
1:3
Orzeł Torki
LKS Batycze
2:2
Grom Wyszatyce
LKS Nakło
4:1
LKS Ujkowice
GKS Orły
2:1
Wiar Huwniki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
3:1
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
2:2
LKS Nakło
Korona Olszany
2:2
GKS Orły
Wiar Huwniki
2:0
Fenix Leszno (B)
LKS Ujkowice
1:4
Bizon Medyka
Orzeł Torki
1:3
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Korona Trójczyce
2:3
Wiar Krówniki
Artmax Pikulice
2:2
Tęcza Kosienice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
6:2
LKS Ujkowice
Fenix Leszno (B)
2:0
Korona Olszany
Bizon Medyka
0:0
Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice
7:0
Wiar Huwniki
LKS Batycze
2:2
Artmax Pikulice
LKS Nakło
0:3
Pogórze Dubiecko
GKS Orły
2:0
Orzeł Torki
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:1
Korona Trójczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
3:5
Grom Wyszatyce
Fenix Leszno (B)
2:1
GKS Orły
Bizon Medyka
4:2
Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice
1:0
Korona Olszany
LKS Batycze
3:0
Wiar Huwniki
LKS Nakło
3:3
Artmax Pikulice
Orzeł Torki
4:1
Korona Trójczyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
3:1
LKS Ujkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
5:4
Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce
0:5
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Korona Olszany
0:1
LKS Batycze
Wiar Huwniki
1:0
LKS Nakło
LKS Ujkowice
1:3
Korona Trójczyce
Artmax Pikulice
3:2
Bizon Medyka
GKS Orły
2:1
Tęcza Kosienice
Fenix Leszno (B)
5:2
Orzeł Torki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
0:2
Artmax Pikulice
Bizon Medyka
2:0
Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice
2:2
Fenix Leszno (B)
LKS Nakło
1:1
Korona Olszany
Orzeł Torki
1:3
LKS Ujkowice
Korona Trójczyce
2:0
Grom Wyszatyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:3
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
1:4
GKS Orły
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
0:1
Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko
6:1
Korona Trójczyce
Fenix Leszno (B)
6:2
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
1:2
LKS Ujkowice
Korona Olszany
1:1
Bizon Medyka
Wiar Huwniki
2:1
Wiar Krówniki
Artmax Pikulice
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
GKS Orły
2:1
LKS Nakło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
2:3
GKS Orły
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:1
Wiar Huwniki
LKS Nakło
1:1
Fenix Leszno (B)
Wiar Krówniki
0:1
Korona Olszany
LKS Batycze
2:1
Tęcza Kosienice
LKS Ujkowice
2:1
Pogórze Dubiecko
Orzeł Torki
3:2
Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce
0:0
Artmax Pikulice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Huwniki
5:1
Korona Trójczyce
Pogórze Dubiecko
3:1
Grom Wyszatyce
Fenix Leszno (B)
4:1
Bizon Medyka
Korona Olszany
1:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Tęcza Kosienice
2:0
LKS Nakło
LKS Batycze
0:1
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
2:2
LKS Ujkowice
GKS Orły
2:0
Wiar Krówniki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
1:0
Tęcza Kosienice
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:0
GKS Orły
Orzeł Torki
2:2
Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki
2:3
Fenix Leszno (B)
Grom Wyszatyce
1:1
Artmax Pikulice
LKS Ujkowice
4:3
Wiar Huwniki
LKS Nakło
2:1
LKS Batycze
Korona Trójczyce
5:1
Korona Olszany
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orły
5:1
Korona Trójczyce
Fenix Leszno (B)
0:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Korona Olszany
6:1
LKS Ujkowice
Tęcza Kosienice
3:1
Wiar Krówniki
LKS Batycze
1:3
Bizon Medyka
Wiar Huwniki
5:0
Grom Wyszatyce
LKS Nakło
1:5
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
0:8
Pogórze Dubiecko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:0
Tęcza Kosienice
Grom Wyszatyce
1:4
Korona Olszany
Wiar Krówniki
1:2
LKS Batycze
Pogórze Dubiecko
2:1
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
0:3
LKS Nakło
LKS Ujkowice
5:0
GKS Orły
Orzeł Torki
5:1
Artmax Pikulice
Korona Trójczyce
1:0
Fenix Leszno (B)
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
2:4
Orzeł Torki
Tęcza Kosienice
3:8
Korona Trójczyce
LKS Nakło
1:1
Wiar Krówniki
GKS Orły
3:5
Grom Wyszatyce
LKS Batycze
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Fenix Leszno (B)
6:3
LKS Ujkowice
Korona Olszany
1:2
Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki
0:0
Artmax Pikulice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
4:1
LKS Nakło
Wiar Krówniki
3:1
Bizon Medyka
Pogórze Dubiecko
1:3
GKS Orły
Grom Wyszatyce
1:3
Fenix Leszno (B)
LKS Ujkowice
1:2
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
0:2
Wiar Huwniki
Korona Trójczyce
1:1
LKS Batycze
Artmax Pikulice
2:2
Korona Olszany
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Tęcza Kosienice
4:4
Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki
1:2
Orzeł Torki
Fenix Leszno (B)
4:4
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
3:1
LKS Ujkowice
LKS Nakło
3:2
Korona Trójczyce
GKS Orły
1:1
Artmax Pikulice
Korona Olszany
3:0
Wiar Huwniki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
8:1
Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko
3:1
Tęcza Kosienice
Grom Wyszatyce
7:0
LKS Batycze
Wiar Huwniki
2:1
GKS Orły
LKS Ujkowice
2:3
LKS Nakło
Orzeł Torki
1:3
Korona Olszany
Korona Trójczyce
0:6
Bizon Medyka
Artmax Pikulice
0:0
Fenix Leszno (B)
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
7:0
Orzeł Torki
Bizon Medyka
6:2
LKS Ujkowice
Tęcza Kosienice
0:6
Artmax Pikulice
LKS Nakło
4:4
Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki
1:3
Korona Trójczyce
Fenix Leszno (B)
0:1
Wiar Huwniki
LKS Batycze
0:1
Pogórze Dubiecko
GKS Orły
1:1
Korona Olszany
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
7:1
LKS Nakło
Grom Wyszatyce
2:4
Bizon Medyka
Korona Olszany
1:0
Fenix Leszno (B)
Wiar Huwniki
3:0
Tęcza Kosienice
LKS Ujkowice
1:2
Wiar Krówniki
Orzeł Torki
1:6
GKS Orły
Korona Trójczyce
3:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Artmax Pikulice
2:2
LKS Batycze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości