PODSUMOWANIE SEZONU 2016/2017

Sezon piłkarski 2016/2017 mamy już za sobą, czas na podsumowanie. Po dość dobrym początku sezonu w rundzie jesiennej, w połowie tejże rundy jesteśmy liderem tabeli. Później mamy słabszy okres gry, przegrywając z Ujkowicami, Kaszycami, Krównikami, Batyczami na koniec rundy remisując z Medyką i w efekcie po jesieni tracimy do lidera czyli Biało-Czerwonych Kaszyce 7 pkt.

W trakcie przerwy zimowej dochodzi do nas kilku zawodników i pełni nadziei choć ze sporą stratą bierzemy każdy mecz na poważnie myśląc o awansie. Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie ponieważ 7 pkt. straty (wiedząc, że Kaszyce nie odpuszczą) to dużo. Z meczu na mecz jednak drużyna coraz lepiej się ze sobą ogrywa wygrywając co się da. Remisujemy tylko dwa razy z Orłami i Kaszycami więc najgroźniejszymi rywalami, przegrywając tylko jeden mecz w rundzie wiosennej, którego wynik i tak nic nie mógł zmienić, a wygraliśmy wszystkie pozostałe spotkania z których w aż siedmiu strzelamy po pięć i więcej bramek. Sezon kończymy z 67 punktami tracąc do lidera 7 a z przewagą nad trzecią drużyną 11 pkt.

Wszystko to napawa optymizmem przed kolejnym sezonem, ale jak będzie – czas pokaże. Na pewno nie można lekceważyć żadnego rywala i należy do każdego meczu podejść na 100 procent.

Kibicom ( tym najwierniejszym) dziękujemy za doping i w nowym sezonie zapraszamy jeszcze większe grono fanów na sektor od strony Sanu.

Zawodnikom należą się podziękowania za oddanie serca na murawie i walkę nie jednokrotnie opłaconą kontuzjami a w nadchodzącym sezonie życzymy jeszcze większego zaangażowania.