Motor Grochowce - CZUWAJ PRZEMYŚL 0:1 (0:1)

Dziś zespół Czuwaju udał się do Grochowiec. Mecz nie należał do łatwych i o tym wiedzieli wszyscy jeszcze na długo przed terminem spotkania. Drużyna Motoru dotychczas na własnym terenie przegrała tylko jeden raz.

Od samego początku gospodarze zaatakowali bramkę"Jaśka" jednak nie zdołali zdobyć gola. W 20-stej minucie nasz zespół przeprowadził akcję po której na około 22-gim metrze od bramki rywali sędzia podyktował dla nas rzut wolny. Po strzale bramkarz gospodarzy wybija piłkę w kierunku narożnika skąd zostaje ona znów dośrodkowana a Jakub Ledwożyw dopełnia formalności i umieszcza futbolówkę w siatce.

Zespół Motoru oczywiście atakuje nadal a szczęście, niecelność strzelców oraz dobra dyspozycja tego dnia Janusza Aleksandra pozwala mu zachować czyste konto.

Nasza drużyna również miała szanse na podwyższenie wyniku jednak zabrakło precyzji przy wykończeniu akcji.

Wynik spotkania 0:1 a już za tydzień gramy u siebie z zespołem Sanoczanki Święte, na które to spotkanie zapraszamy już dziś. Mecz w sobotę 27 października o godz 15:00 na stadionie przy ul. 22-go Stycznia 6.