KORONA OLSZANY - CZUWAJ PRZEMYŚL 1:2

Mecz w Olszanach rozpoczął się dla nas pomyślnie. Pomimo że pierwsza akcja w wykonaniu gospodarzy zagroziła bramce Janusza Aleksandra i zapowiadało się że Korona postawi nam wysoką poprzeczkę. Już w ósmej minucie Łukasz Smycz wyprowadził nasz zespół na prowadzenie pięknym uderzeniem głową po którym bramkarz gospodarzy skapitulował. 10 minut później ponownie Smycz pokonuje bramkarza rywali i prowadzimy już 2:0.

Rzeczywiście piłkarze z Olszan co jakiś czas dochodzili do sytuacji podbramkowych i "Jaśku" miał co robić. w 38" po nieporozumieniu pomiędzy Aleksandrem i Sebastianem Kamińskim, który chciał podać piłkę głową do bramkarza, ta wpadła do bramki i zaliczamy "samobója" (NIC SIĘ NIE STAŁO SEBA).

Wynik 2:1 i gramy dalej., tak kończy się I połowa i mamy nadzieję, że w drugiej nasi piłkarze nie zwolnią tępa.

Mecz jest dalej jednostronny z kilkoma kontrami i pojedynczymi akcjami rywala, jednak naszym piłkarzom nie udało się powiększyć konta bramkowego i mecz kończy się wynikiem 2:1 dla naszego zespołu.

Za tydzień spotykamy się u siebie z drużyną z Orłów i będzie to mecz o 6 punktów, dlatego zapraszamy na to spotkanie już dziś wszystkich kibiców piłkarskich.

CZUWAJ PRZEMYŚL - GKS ORŁY  sobota godz. 16:00.