BATYCZE ZDOBYTE!

W sobotnie popołudnie spotkaliśmy się z drużyną z Batycz. Zespołu tego na pewno nie można było zlekceważyć.

Od pierwszej minuty gra poukładała się bardzo pomyślnie dla podopiecznych Piotra Błażkowskiego, kiedy to Kamil Folwarski po raz pierwszy pokonał bramkarza gospodarzy. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać bo już w 15-stej minucie nasz kapitan, Arkadiusz Kocaj strzela na 2:0.

Tuż po przerwie w 47" Mirek Jabłoński daje nam prowadzenie 3:0 a w 58" Mariash Taras ustala wynik spotkania na 4:0.

Przez cały mecz kontrolujemy przebieg gry a gospodarze tylko się bronią, od czasu do czasu wypuszczając się z pojedynczymi kontratakami.

W środę w ramach zaległej kolejki, gramy w Wyszatycach, które pokonały GKS Orły w wyjazdowym meczu 5:3.