Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
9:2
Rada III Orzechowce
Pogórze III Dubiecko
5:0
Grom III Wyszatyce
Czarni III Bolestraszyce
0:14
Granica III Stubno
Bizon III Medyka
2:2
Czuwaj III Przemyśl
Fenix III Leszno (B)
1:2
Kolejarz III Hurko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
2:0
Pogórze III Dubiecko
Rada III Orzechowce
3:0*
Czuwaj III Przemyśl
Kolejarz III Hurko
4:4
Bizon III Medyka
Granica III Stubno
3:2
Fenix III Leszno (B)
Grom III Wyszatyce
11:1
Czarni III Bolestraszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
22:0
Czarni III Bolestraszyce
Rada III Orzechowce
1:3
Pogórze III Dubiecko
Fenix III Leszno (B)
10:0
Grom III Wyszatyce
Kolejarz III Hurko
0:3
Czuwaj III Przemyśl
Granica III Stubno
5:1
Bizon III Medyka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
2:6
Kolejarz III Hurko
Pogórze III Dubiecko
11:0
Czarni III Bolestraszyce
Fenix III Leszno (B)
2:4
BKS III Leśnik Bircza
Bizon III Medyka
3:4
Grom III Wyszatyce
Czuwaj III Przemyśl
2:9
Granica III Stubno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni III Bolestraszyce
1:2
Rada III Orzechowce
Fenix III Leszno (B)
7:2
Pogórze III Dubiecko
Kolejarz III Hurko
1:7
Granica III Stubno
Bizon III Medyka
0:6
BKS III Leśnik Bircza
Grom III Wyszatyce
2:11
Czuwaj III Przemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
3:0
Czuwaj III Przemyśl
Rada III Orzechowce
0:9
Granica III Stubno
Pogórze III Dubiecko
5:3
Bizon III Medyka
Czarni III Bolestraszyce
2:14
Fenix III Leszno (B)
Grom III Wyszatyce
1:7
Kolejarz III Hurko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
5:4
Kolejarz III Hurko
Czarni III Bolestraszyce
0:14
Bizon III Medyka
Fenix III Leszno (B)
9:0
Rada III Orzechowce
Czuwaj III Przemyśl
3:1
Pogórze III Dubiecko
Granica III Stubno
12:0
Grom III Wyszatyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
3:8
Granica III Stubno
Czarni III Bolestraszyce
0:23
Czuwaj III Przemyśl
Kolejarz III Hurko
3:3
Pogórze III Dubiecko
Bizon III Medyka
3:7
Fenix III Leszno (B)
Grom III Wyszatyce
0:3*
Rada III Orzechowce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
7:2
Grom III Wyszatyce
Rada III Orzechowce
1:6
Bizon III Medyka
Pogórze III Dubiecko
2:2
Granica III Stubno
Czarni III Bolestraszyce
0:8
Kolejarz III Hurko
Fenix III Leszno (B)
3:6
Czuwaj III Przemyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
1:5
BKS III Leśnik Bircza
Kolejarz III Hurko
3:3
Fenix III Leszno (B)
Granica III Stubno
20:0
Czarni III Bolestraszyce
Grom III Wyszatyce
1:8
Pogórze III Dubiecko
Czuwaj III Przemyśl
4:0
Bizon III Medyka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze III Dubiecko
2:1
BKS III Leśnik Bircza
Bizon III Medyka
1:6
Kolejarz III Hurko
Czuwaj III Przemyśl
15:1
Rada III Orzechowce
Czarni III Bolestraszyce
1:2
Grom III Wyszatyce
Fenix III Leszno (B)
1:2
Granica III Stubno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
4:0
Czarni III Bolestraszyce
Rada III Orzechowce
0:5
Pogórze III Dubiecko
Kolejarz III Hurko
5:2
Czuwaj III Przemyśl
Granica III Stubno
15:0
Bizon III Medyka
Grom III Wyszatyce
2:2
Fenix III Leszno (B)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni III Bolestraszyce
0:9
Pogórze III Dubiecko
Fenix III Leszno (B)
1:6
BKS III Leśnik Bircza
Kolejarz III Hurko
4:0
Rada III Orzechowce
Bizon III Medyka
5:0
Grom III Wyszatyce
Czuwaj III Przemyśl
1:2
Granica III Stubno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
1:0
Bizon III Medyka
Rada III Orzechowce
4:2
Czarni III Bolestraszyce
Pogórze III Dubiecko
3:0
Fenix III Leszno (B)
Granica III Stubno
1:2
Kolejarz III Hurko
Grom III Wyszatyce
5:2
Czuwaj III Przemyśl
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix III Leszno (B)
13:1
Czarni III Bolestraszyce
Kolejarz III Hurko
17:2
Grom III Wyszatyce
Bizon III Medyka
2:2
Pogórze III Dubiecko
Czuwaj III Przemyśl
2:1
BKS III Leśnik Bircza
Granica III Stubno
3:0*
Rada III Orzechowce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
4:2
Kolejarz III Hurko
Rada III Orzechowce
2:1
Fenix III Leszno (B)
Pogórze III Dubiecko
1:5
Czuwaj III Przemyśl
Czarni III Bolestraszyce
0:11
Bizon III Medyka
Grom III Wyszatyce
0:8
Granica III Stubno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz III Hurko
5:2
Pogórze III Dubiecko
Bizon III Medyka
4:3
Fenix III Leszno (B)
Czuwaj III Przemyśl
0:0
Czarni III Bolestraszyce
Granica III Stubno
3:1
BKS III Leśnik Bircza
Grom III Wyszatyce
6:0
Rada III Orzechowce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS III Leśnik Bircza
5:0
Grom III Wyszatyce
Rada III Orzechowce
2:0
Bizon III Medyka
Pogórze III Dubiecko
1:0
Granica III Stubno
Czarni III Bolestraszyce
1:5
Kolejarz III Hurko
Fenix III Leszno (B)
2:5
Czuwaj III Przemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?