Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
0:6
Jawor Nehrybka
Tęcza Kosienice
7:0
LKS Niziny
Rada Orzechowce
9:1
Żurawianka Żurawica
Korona Trójczyce
1:5
Grom Wyszatyce
Artmax Pikulice
1:2
Gwiazda Maćkowice
Błyskawica Łuczyce
1:3
Cresovia Kalników
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:1
Tęcza Kosienice
Grom Wyszatyce
2:2
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
3:0
Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników
0:2
Korona Olszany
Artmax Pikulice
0:0
Fort Jaksmanice
Gwiazda Maćkowice
0:1
LKS Niziny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
3:1
Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany
0:4
Jawor Nehrybka
Tęcza Kosienice
3:0
Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce
2:1
Cresovia Kalników
LKS Niziny
3:5
Żurawianka Żurawica
Błyskawica Łuczyce
2:3
Artmax Pikulice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
4:0
LKS Niziny
Fort Jaksmanice
4:0
Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka
3:1
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
3:0
Rada Orzechowce
Artmax Pikulice
3:3
Korona Olszany
Gwiazda Maćkowice
1:1
Żurawianka Żurawica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
2:1
Fort Jaksmanice
Żurawianka Żurawica
1:1
Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice
2:3
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
2:3
Jawor Nehrybka
Korona Trójczyce
2:1
Artmax Pikulice
Błyskawica Łuczyce
1:2
Gwiazda Maćkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
0:3
Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka
2:4
Tęcza Kosienice
Rada Orzechowce
1:7
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
4:1
LKS Niziny
Gwiazda Maćkowice
1:3
Grom Wyszatyce
Błyskawica Łuczyce
0:2
Korona Olszany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:1
Cresovia Kalników
Korona Olszany
3:3
Gwiazda Maćkowice
Tęcza Kosienice
2:1
Artmax Pikulice
Rada Orzechowce
0:2
Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce
2:3
Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny
1:5
Jawor Nehrybka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
Pauza
Żurawianka Żurawica
- : -
Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany
1:6
Artmax Pikulice
Rada Orzechowce
- : -
Cresovia Kalników
Korona Trójczyce
- : -
Jawor Nehrybka
LKS Niziny
- : -
Grom Wyszatyce
Błyskawica Łuczyce
- : -
Fort Jaksmanice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
1:3
Tęcza Kosienice
Korona Olszany
3:1
Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka
2:1
Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników
1:0
Grom Wyszatyce
Artmax Pikulice
2:0
LKS Niziny
Błyskawica Łuczyce
3:4
Rada Orzechowce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
0:1
Artmax Pikulice
Grom Wyszatyce
4:2
Jawor Nehrybka
Tęcza Kosienice
3:1
Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce
1:1
Korona Olszany
Korona Trójczyce
4:2
Gwiazda Maćkowice
LKS Niziny
4:4
Fort Jaksmanice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
1:1
Żurawianka Żurawica
Korona Olszany
1:5
Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce
1:1
Rada Orzechowce
Artmax Pikulice
2:4
Grom Wyszatyce
Gwiazda Maćkowice
3:1
Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce
0:3
LKS Niziny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
0:0
Błyskawica Łuczyce
Grom Wyszatyce
3:1
Fort Jaksmanice
Tęcza Kosienice
3:3
Korona Trójczyce
Rada Orzechowce
5:2
Gwiazda Maćkowice
Cresovia Kalników
2:3
Jawor Nehrybka
LKS Niziny
1:1
Korona Olszany
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
3:0
Żurawianka Żurawica
Rada Orzechowce
2:1
Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce
1:3
LKS Niziny
Artmax Pikulice
2:2
Cresovia Kalników
Gwiazda Maćkowice
0:3
Jawor Nehrybka
Błyskawica Łuczyce
2:5
Grom Wyszatyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:1
Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce
3:0
Korona Olszany
Tęcza Kosienice
6:0
Gwiazda Maćkowice
Jawor Nehrybka
5:1
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
2:1
Fort Jaksmanice
LKS Niziny
3:1
Rada Orzechowce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona Olszany
Żurawianka Żurawica
0:0
Rada Orzechowce
Grom Wyszatyce
3:2
Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka
3:0
Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników
2:0
Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny
0:3
Tęcza Kosienice
Gwiazda Maćkowice
0:0
Artmax Pikulice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Trójczyce
Pauza
Żurawianka Żurawica
3:0
Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice
4:3
Artmax Pikulice
Korona Olszany
0:3
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
1:1
Grom Wyszatyce
LKS Niziny
1:0
Gwiazda Maćkowice
Błyskawica Łuczyce
0:1
Jawor Nehrybka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rada Orzechowce
Żurawianka Żurawica
4:1
LKS Niziny
Grom Wyszatyce
0:4
Tęcza Kosienice
Jawor Nehrybka
2:0
Korona Olszany
Cresovia Kalników
0:1
Korona Trójczyce
Artmax Pikulice
4:0
Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice
3:0
Fort Jaksmanice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Niziny
Grom Wyszatyce
0:1
Żurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice
3:0
Korona Olszany
Jawor Nehrybka
- : -
Rada Orzechowce
Cresovia Kalników
- : -
Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice
- : -
Korona Trójczyce
Gwiazda Maćkowice
- : -
Błyskawica Łuczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
Pauza
Grom Wyszatyce
- : -
Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany
1:2
Błyskawica Łuczyce
Tęcza Kosienice
- : -
Jawor Nehrybka
Korona Trójczyce
- : -
Fort Jaksmanice
Artmax Pikulice
- : -
Rada Orzechowce
LKS Niziny
- : -
Cresovia Kalników
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice
- : -
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
- : -
LKS Niziny
Cresovia Kalników
- : -
Żurawianka Żurawica
Artmax Pikulice
- : -
Tęcza Kosienice
Gwiazda Maćkowice
4:6
Korona Olszany
Błyskawica Łuczyce
- : -
Korona Trójczyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwiazda Maćkowice
Żurawianka Żurawica
- : -
Jawor Nehrybka
Grom Wyszatyce
- : -
Cresovia Kalników
Tęcza Kosienice
- : -
Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce
- : -
Błyskawica Łuczyce
Korona Trójczyce
- : -
Korona Olszany
LKS Niziny
- : -
Artmax Pikulice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Kalników
Pauza
Fort Jaksmanice
- : -
LKS Niziny
Korona Olszany
- : -
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
- : -
Grom Wyszatyce
Artmax Pikulice
- : -
Żurawianka Żurawica
Gwiazda Maćkowice
- : -
Korona Trójczyce
Błyskawica Łuczyce
- : -
Tęcza Kosienice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jawor Nehrybka
Żurawianka Żurawica
- : -
Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce
- : -
Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice
- : -
Korona Olszany
Rada Orzechowce
- : -
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
- : -
Gwiazda Maćkowice
LKS Niziny
- : -
Błyskawica Łuczyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Artmax Pikulice
Pauza
Fort Jaksmanice
- : -
Grom Wyszatyce
Korona Olszany
- : -
LKS Niziny
Jawor Nehrybka
- : -
Cresovia Kalników
Korona Trójczyce
- : -
Tęcza Kosienice
Gwiazda Maćkowice
- : -
Rada Orzechowce
Błyskawica Łuczyce
- : -
Żurawianka Żurawica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Fort Jaksmanice
Żurawianka Żurawica
- : -
Korona Olszany
Grom Wyszatyce
- : -
Błyskawica Łuczyce
Tęcza Kosienice
- : -
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
- : -
Gwiazda Maćkowice
Cresovia Kalników
- : -
Artmax Pikulice
LKS Niziny
- : -
Korona Trójczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Łuczyce
Pauza
Fort Jaksmanice
- : -
Cresovia Kalników
Korona Olszany
- : -
Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce
- : -
LKS Niziny
Korona Trójczyce
- : -
Żurawianka Żurawica
Artmax Pikulice
- : -
Jawor Nehrybka
Gwiazda Maćkowice
- : -
Tęcza Kosienice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?