Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
1:4
Jawor Nehrybka
Motor Grochowce
3:1
Orzeł Torki
LKS Nakło
1:3
Korona Olszany
Rada Orzechowce
1:2
Cresovia Kalników
Artmax Pikulice
4:1
LKS Olszynka
Walawianka Walawa
8:0
Kolejarz Hurko
Korona Trójczyce
0:1
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
2:3
Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka
3:3
Walawianka Walawa
Cresovia Kalników
4:2
LKS Nakło
Kolejarz Hurko
2:2
Rada Orzechowce
Artmax Pikulice
1:1
Unia Fredropol
LKS Olszynka
4:2
Orzeł Torki
Wesoła Zadąbrowie
0:4
Motor Grochowce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
0:0
LKS Olszynka
Motor Grochowce
3:0
Korona Olszany
LKS Nakło
4:2
Kolejarz Hurko
Rada Orzechowce
2:0
Jawor Nehrybka
Korona Trójczyce
0:2
Cresovia Kalników
Walawianka Walawa
3:1
Artmax Pikulice
Orzeł Torki
2:4
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
2:1
Orzeł Torki
Unia Fredropol
0:2
Walawianka Walawa
Jawor Nehrybka
2:1
LKS Nakło
Cresovia Kalników
0:0
Motor Grochowce
Kolejarz Hurko
1:2
Korona Trójczyce
Artmax Pikulice
2:2
Rada Orzechowce
LKS Olszynka
1:1
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Grochowce
3:2
Kolejarz Hurko
LKS Nakło
2:5
Artmax Pikulice
Orzeł Torki
1:5
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
2:4
Unia Fredropol
Korona Trójczyce
4:1
Jawor Nehrybka
Walawianka Walawa
4:1
LKS Olszynka
Wesoła Zadąbrowie
1:1
Korona Olszany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
4:0
LKS Nakło
Jawor Nehrybka
1:2
Motor Grochowce
Kolejarz Hurko
2:0
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
1:5
Korona Trójczyce
Walawianka Walawa
5:1
Rada Orzechowce
LKS Olszynka
0:3
Korona Olszany
Cresovia Kalników
5:1
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
5:0
Cresovia Kalników
Motor Grochowce
0:1
Artmax Pikulice
LKS Nakło
2:2
Walawianka Walawa
Orzeł Torki
2:1
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
2:0
LKS Olszynka
Korona Trójczyce
1:1
Unia Fredropol
Wesoła Zadąbrowie
6:0
Kolejarz Hurko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
6:1
Motor Grochowce
Rada Orzechowce
1:1
LKS Nakło
Kolejarz Hurko
0:1
Korona Olszany
Artmax Pikulice
5:2
Orzeł Torki
Walawianka Walawa
5:3
Korona Trójczyce
LKS Olszynka
1:2
Cresovia Kalników
Jawor Nehrybka
1:3
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
3:0
Jawor Nehrybka
Motor Grochowce
2:3
Walawianka Walawa
LKS Nakło
1:2
LKS Olszynka
Orzeł Torki
2:2
Unia Fredropol
Korona Trójczyce
2:2
Rada Orzechowce
Cresovia Kalników
3:0
Kolejarz Hurko
Wesoła Zadąbrowie
1:1
Artmax Pikulice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
0:1
Cresovia Kalników
LKS Nakło
0:4
Korona Trójczyce
Rada Orzechowce
0:3
Motor Grochowce
Artmax Pikulice
2:2
Korona Olszany
Walawianka Walawa
0:1
Orzeł Torki
LKS Olszynka
0:0
Kolejarz Hurko
Unia Fredropol
6:2
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
1:1
Unia Fredropol
Motor Grochowce
4:1
LKS Nakło
Orzeł Torki
5:1
Rada Orzechowce
Korona Trójczyce
2:1
LKS Olszynka
Cresovia Kalników
1:1
Artmax Pikulice
Kolejarz Hurko
1:2
Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie
1:0
Walawianka Walawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
2:0
Cresovia Kalników
LKS Nakło
3:0
Orzeł Torki
Korona Trójczyce
2:1
Motor Grochowce
Artmax Pikulice
3:1
Kolejarz Hurko
Walawianka Walawa
2:1
Korona Olszany
LKS Olszynka
0:1
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
1:2
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
0:0
Rada Orzechowce
Motor Grochowce
3:0
LKS Olszynka
Jawor Nehrybka
1:1
Artmax Pikulice
Orzeł Torki
2:1
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
1:1
Walawianka Walawa
Kolejarz Hurko
0:7
Unia Fredropol
Wesoła Zadąbrowie
4:0
LKS Nakło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?