Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
Tęcza Kosienice
1:2
Cresovia Kalników
LKS Ujkowice
1:0
LKS Nakło
Rada Orzechowce
2:2
Kolejarz Hurko
Korona Trójczyce
0:4
Jawor Nehrybka
Artmax Pikulice
3:0*
Walawianka Walawa
LKS Niziny
1:2
Orzeł Torki
LKS Olszynka
3:2
San Ostrów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Kalników
Pauza
San Ostrów
1:0
Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice
7:1
LKS Niziny
Jawor Nehrybka
3:1
Rada Orzechowce
LKS Nakło
1:1
Korona Trójczyce
Orzeł Torki
1:1
LKS Ujkowice
Kolejarz Hurko
1:0
LKS Olszynka
Walawianka Walawa
1:7
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Walawianka Walawa
Pauza
LKS Ujkowice
3:2
Tęcza Kosienice
Rada Orzechowce
0:1
LKS Nakło
Korona Trójczyce
1:1
Orzeł Torki
Czarni Bolestraszyce
6:1
San Ostrów
Artmax Pikulice
3:2
Kolejarz Hurko
LKS Niziny
2:1
Cresovia Kalników
LKS Olszynka
1:4
Jawor Nehrybka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
San Ostrów
Pauza
Tęcza Kosienice
2:3
Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka
1:1
Artmax Pikulice
LKS Nakło
1:0
LKS Olszynka
Orzeł Torki
5:0
Rada Orzechowce
Cresovia Kalników
1:0
Walawianka Walawa
Kolejarz Hurko
1:4
Czarni Bolestraszyce
LKS Niziny
0:5
LKS Ujkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Hurko
Pauza
LKS Ujkowice
2:1
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
3:3
Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce
2:0
LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce
1:1
Jawor Nehrybka
Artmax Pikulice
0:3
LKS Nakło
Walawianka Walawa
0:4
San Ostrów
LKS Olszynka
1:5
Orzeł Torki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
Pauza
Tęcza Kosienice
6:1
LKS Olszynka
LKS Ujkowice
1:2
Korona Trójczyce
LKS Nakło
5:2
Czarni Bolestraszyce
Orzeł Torki
2:0
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
2:1
San Ostrów
Kolejarz Hurko
2:1
Walawianka Walawa
LKS Niziny
0:6
Rada Orzechowce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Nakło
Pauza
San Ostrów
5:2
Kolejarz Hurko
Rada Orzechowce
0:3
LKS Ujkowice
Korona Trójczyce
5:1
Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce
2:2
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
3:3
Tęcza Kosienice
Walawianka Walawa
1:8
Jawor Nehrybka
LKS Olszynka
2:1
LKS Niziny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Torki
Pauza
Tęcza Kosienice
3:2
Czarni Bolestraszyce
Jawor Nehrybka
1:0
San Ostrów
LKS Ujkowice
2:0
LKS Olszynka
LKS Nakło
5:1
Walawianka Walawa
Korona Trójczyce
1:2
Rada Orzechowce
Cresovia Kalników
0:1
Kolejarz Hurko
LKS Niziny
0:0
Artmax Pikulice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
Pauza
San Ostrów
1:1
LKS Nakło
Rada Orzechowce
6:2
Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce
5:3
LKS Niziny
Kolejarz Hurko
1:6
Jawor Nehrybka
Artmax Pikulice
2:4
LKS Ujkowice
Walawianka Walawa
2:2
Orzeł Torki
LKS Olszynka
2:6
Korona Trójczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
Pauza
Tęcza Kosienice
4:2
Walawianka Walawa
LKS Ujkowice
2:0
Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło
4:1
Kolejarz Hurko
Orzeł Torki
1:3
San Ostrów
Rada Orzechowce
4:1
LKS Olszynka
Korona Trójczyce
0:0
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
0:1
Jawor Nehrybka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
Pauza
San Ostrów
0:3
Tęcza Kosienice
Jawor Nehrybka
3:1
LKS Nakło
Czarni Bolestraszyce
1:0
Korona Trójczyce
Kolejarz Hurko
0:1
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
4:5
Rada Orzechowce
LKS Olszynka
0:1
Cresovia Kalników
Walawianka Walawa
1:0
LKS Niziny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Trójczyce
Pauza
Tęcza Kosienice
0:0
Kolejarz Hurko
LKS Ujkowice
2:1
Walawianka Walawa
Orzeł Torki
0:0
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
4:2
Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników
0:1
LKS Nakło
LKS Niziny
4:2
San Ostrów
LKS Olszynka
2:3
Artmax Pikulice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada Orzechowce
Pauza
San Ostrów
0:3
LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka
2:1
Tęcza Kosienice
LKS Nakło
2:1
Orzeł Torki
Czarni Bolestraszyce
5:0
LKS Olszynka
Kolejarz Hurko
2:1
LKS Niziny
Artmax Pikulice
2:3
Cresovia Kalników
Walawianka Walawa
0:1
Korona Trójczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Olszynka
Pauza
Tęcza Kosienice
2:1
LKS Nakło
LKS Ujkowice
6:2
Kolejarz Hurko
Rada Orzechowce
3:2
Walawianka Walawa
Korona Trójczyce
1:2
San Ostrów
Cresovia Kalników
0:1
Orzeł Torki
Artmax Pikulice
5:6
Czarni Bolestraszyce
LKS Niziny
0:3
Jawor Nehrybka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Artmax Pikulice
Pauza
San Ostrów
0:3
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
3:1
LKS Ujkowice
LKS Nakło
6:0
LKS Niziny
Orzeł Torki
2:0
Tęcza Kosienice
Czarni Bolestraszyce
1:3
Cresovia Kalników
Kolejarz Hurko
0:4
Korona Trójczyce
Walawianka Walawa
3:1
LKS Olszynka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
San Ostrów
4:1
LKS Olszynka
Jawor Nehrybka
4:0
Korona Trójczyce
LKS Nakło
2:4
LKS Ujkowice
Orzeł Torki
9:0
LKS Niziny
Cresovia Kalników
1:2
Tęcza Kosienice
Kolejarz Hurko
3:0*
Rada Orzechowce
Walawianka Walawa
0:5
Artmax Pikulice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Kalników
Pauza
LKS Ujkowice
0:1
Orzeł Torki
Rada Orzechowce
1:2
Jawor Nehrybka
Korona Trójczyce
1:3
LKS Nakło
Czarni Bolestraszyce
3:2
Walawianka Walawa
Artmax Pikulice
5:2
San Ostrów
LKS Niziny
1:2
Tęcza Kosienice
LKS Olszynka
0:1
Kolejarz Hurko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Walawianka Walawa
Pauza
San Ostrów
6:0
Czarni Bolestraszyce
Tęcza Kosienice
1:3
LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka
7:0
LKS Olszynka
LKS Nakło
3:1
Rada Orzechowce
Orzeł Torki
3:1
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
3:2
LKS Niziny
Kolejarz Hurko
1:4
Artmax Pikulice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
San Ostrów
Pauza
LKS Ujkowice
4:0
LKS Niziny
Rada Orzechowce
2:6
Orzeł Torki
Korona Trójczyce
0:0
Tęcza Kosienice
Czarni Bolestraszyce
3:0
Kolejarz Hurko
Artmax Pikulice
1:5
Jawor Nehrybka
Walawianka Walawa
0:4
Cresovia Kalników
LKS Olszynka
1:5
LKS Nakło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Hurko
Pauza
San Ostrów
2:0
Walawianka Walawa
Tęcza Kosienice
1:1
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
1:2
Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło
4:4
Artmax Pikulice
Orzeł Torki
5:0
LKS Olszynka
Cresovia Kalników
0:5
LKS Ujkowice
LKS Niziny
1:2
Korona Trójczyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
Pauza
San Ostrów
2:1
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
1:0
LKS Niziny
Korona Trójczyce
3:4
LKS Ujkowice
Czarni Bolestraszyce
4:0
LKS Nakło
Artmax Pikulice
3:6
Orzeł Torki
Walawianka Walawa
2:2
Kolejarz Hurko
LKS Olszynka
2:1
Tęcza Kosienice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Nakło
Pauza
Tęcza Kosienice
4:5
Artmax Pikulice
Jawor Nehrybka
12:0
Walawianka Walawa
LKS Ujkowice
6:2
Rada Orzechowce
Orzeł Torki
7:3
Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników
3:3
Korona Trójczyce
Kolejarz Hurko
3:6
San Ostrów
LKS Niziny
1:2
LKS Olszynka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Torki
Pauza
San Ostrów
0:0
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
2:1
Korona Trójczyce
Czarni Bolestraszyce
3:0*
Tęcza Kosienice
Kolejarz Hurko
3:1
Cresovia Kalników
Artmax Pikulice
2:3
LKS Niziny
Walawianka Walawa
0:4
LKS Nakło
LKS Olszynka
0:5
LKS Ujkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
Pauza
Jawor Nehrybka
3:0
Kolejarz Hurko
LKS Ujkowice
4:2
Artmax Pikulice
LKS Nakło
4:2
San Ostrów
Orzeł Torki
7:0
Walawianka Walawa
Korona Trójczyce
5:1
LKS Olszynka
Cresovia Kalników
3:2
Rada Orzechowce
LKS Niziny
3:4
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
Pauza
Jawor Nehrybka
1:0
Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce
0:0
LKS Ujkowice
Kolejarz Hurko
1:2
LKS Nakło
Artmax Pikulice
6:3
Korona Trójczyce
Walawianka Walawa
5:5
Tęcza Kosienice
LKS Olszynka
0:4
Rada Orzechowce
San Ostrów
2:3
Orzeł Torki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
Pauza
Tęcza Kosienice
2:3
San Ostrów
LKS Nakło
0:2
Jawor Nehrybka
Orzeł Torki
7:1
Kolejarz Hurko
Rada Orzechowce
2:4
Artmax Pikulice
Korona Trójczyce
1:3
Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników
0:0
LKS Olszynka
LKS Niziny
3:2
Walawianka Walawa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Trójczyce
Pauza
San Ostrów
1:2
LKS Niziny
Jawor Nehrybka
1:2
Orzeł Torki
Czarni Bolestraszyce
0:0
Rada Orzechowce
Kolejarz Hurko
2:2
Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice
10:2
LKS Olszynka
Walawianka Walawa
0:5
LKS Ujkowice
LKS Nakło
2:2
Cresovia Kalników
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada Orzechowce
Pauza
Tęcza Kosienice
1:2
Jawor Nehrybka
LKS Ujkowice
5:1
San Ostrów
Orzeł Torki
6:0
LKS Nakło
Korona Trójczyce
3:2
Walawianka Walawa
Cresovia Kalników
1:2
Artmax Pikulice
LKS Niziny
5:1
Kolejarz Hurko
LKS Olszynka
0:5
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Olszynka
Pauza
LKS Nakło
5:1
Tęcza Kosienice
San Ostrów
1:3
Korona Trójczyce
Jawor Nehrybka
3:0
LKS Niziny
Orzeł Torki
4:1
Cresovia Kalników
Kolejarz Hurko
2:3
LKS Ujkowice
Walawianka Walawa
6:2
Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce
7:2
Artmax Pikulice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Artmax Pikulice
Pauza
Tęcza Kosienice
4:6
Orzeł Torki
LKS Ujkowice
4:0
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
2:5
San Ostrów
Korona Trójczyce
3:1
Kolejarz Hurko
Cresovia Kalników
2:2
Czarni Bolestraszyce
LKS Niziny
2:3
LKS Nakło
LKS Olszynka
2:2
Walawianka Walawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?