Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
Pauza
BKS Leśnik Bircza
3:1
San Ostrów
Rada Orzechowce
1:4
LKS Niziny
Korona Trójczyce
0:1
Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników
1:1
Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice
2:1
LKS Nakło
Gwiazda Maćkowice
1:4
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
San Ostrów
Pauza
Grom Wyszatyce
2:1
Korona Olszany
BKS Leśnik Bircza
2:1
Gwiazda Maćkowice
Tęcza Kosienice
1:1
Korona Trójczyce
LKS Nakło
0:3
Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce
7:0
Rada Orzechowce
LKS Niziny
1:1
Artmax Pikulice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
Pauza
Korona Olszany
3:2
Tęcza Kosienice
Rada Orzechowce
0:5
BKS Leśnik Bircza
Korona Trójczyce
1:2
LKS Nakło
Cresovia Kalników
3:1
LKS Niziny
Artmax Pikulice
1:2
Czarni Bolestraszyce
Gwiazda Maćkowice
1:3
San Ostrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
Pauza
BKS Leśnik Bircza
8:3
Artmax Pikulice
San Ostrów
1:1
Grom Wyszatyce
LKS Nakło
2:1
Korona Olszany
Czarni Bolestraszyce
3:2
Cresovia Kalników
LKS Niziny
1:3
Korona Trójczyce
Gwiazda Maćkowice
0:1
Rada Orzechowce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Nakło
Pauza
Grom Wyszatyce
1:3
Tęcza Kosienice
Korona Olszany
2:0
LKS Niziny
Rada Orzechowce
3:5
San Ostrów
Korona Trójczyce
1:4
Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników
0:3
BKS Leśnik Bircza
Artmax Pikulice
4:3
Gwiazda Maćkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
Pauza
Korona Olszany
2:0
Czarni Bolestraszyce
BKS Leśnik Bircza
4:2
Korona Trójczyce
San Ostrów
1:4
Tęcza Kosienice
LKS Nakło
3:2
Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce
0:3
Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice
0:3
Cresovia Kalników
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
Grom Wyszatyce
3:0
LKS Niziny
Korona Olszany
3:1
BKS Leśnik Bircza
Tęcza Kosienice
0:0
LKS Nakło
Korona Trójczyce
2:2
Gwiazda Maćkowice
Cresovia Kalników
1:1
Rada Orzechowce
Artmax Pikulice
2:1
San Ostrów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
Pauza
San Ostrów
2:0
LKS Nakło
Rada Orzechowce
1:7
Korona Trójczyce
Czarni Bolestraszyce
0:0
Grom Wyszatyce
Artmax Pikulice
4:3
Cresovia Kalników
LKS Niziny
1:0
Tęcza Kosienice
Gwiazda Maćkowice
2:0
Korona Olszany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Maćkowice
Pauza
Grom Wyszatyce
1:3
BKS Leśnik Bircza
Korona Olszany
2:0
Rada Orzechowce
Tęcza Kosienice
2:1
Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło
2:0
LKS Niziny
Korona Trójczyce
2:2
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
2:1
San Ostrów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada Orzechowce
Pauza
BKS Leśnik Bircza
3:3
Tęcza Kosienice
San Ostrów
5:3
LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce
2:1
LKS Nakło
Cresovia Kalników
0:2
Korona Trójczyce
Artmax Pikulice
4:1
Korona Olszany
Gwiazda Maćkowice
0:5
Grom Wyszatyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Artmax Pikulice
Pauza
Grom Wyszatyce
1:1
Rada Orzechowce
Korona Olszany
1:2
Cresovia Kalników
Tęcza Kosienice
4:3
Gwiazda Maćkowice
LKS Nakło
3:0
BKS Leśnik Bircza
Korona Trójczyce
3:0
San Ostrów
LKS Niziny
0:6
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Kalników
Pauza
BKS Leśnik Bircza
3:0
LKS Niziny
San Ostrów
0:5
Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce
2:1
Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce
2:2
Korona Olszany
Artmax Pikulice
0:3
Grom Wyszatyce
Gwiazda Maćkowice
2:3
LKS Nakło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Trójczyce
Pauza
Grom Wyszatyce
2:0
Cresovia Kalników
Korona Olszany
4:0
San Ostrów
Tęcza Kosienice
4:0
Artmax Pikulice
LKS Nakło
1:4
Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce
0:0
BKS Leśnik Bircza
LKS Niziny
2:3
Gwiazda Maćkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona Olszany
Grom Wyszatyce
3:2
Korona Trójczyce
San Ostrów
1:2
BKS Leśnik Bircza
Tęcza Kosienice
2:3
Cresovia Kalników
LKS Nakło
3:1
Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce
3:0
Gwiazda Maćkowice
LKS Niziny
1:1
Rada Orzechowce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
San Ostrów
Korona Olszany
1:1
Grom Wyszatyce
BKS Leśnik Bircza
5:1
Gwiazda Maćkowice
Rada Orzechowce
1:0
Czarni Bolestraszyce
Korona Trójczyce
2:1
Tęcza Kosienice
Cresovia Kalników
0:4
LKS Nakło
Artmax Pikulice
1:3
LKS Niziny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
Pauza
BKS Leśnik Bircza
5:0
Rada Orzechowce
Tęcza Kosienice
0:2
Korona Olszany
LKS Nakło
2:1
Korona Trójczyce
Czarni Bolestraszyce
1:2
Artmax Pikulice
LKS Niziny
1:2
Cresovia Kalników
Gwiazda Maćkowice
2:1
San Ostrów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
Pauza
Grom Wyszatyce
1:1
San Ostrów
Korona Olszany
1:3
LKS Nakło
Rada Orzechowce
0:0
Gwiazda Maćkowice
Korona Trójczyce
2:0
LKS Niziny
Cresovia Kalników
1:4
Czarni Bolestraszyce
Artmax Pikulice
3:2
BKS Leśnik Bircza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?