Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
5:2
Unia Fredropol
Pogórze Dubiecko
1:6
San Hureczko (B)
Grom Wyszatyce
0:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń Małkowice
1:2
Fenix Leszno (B)
Motor Grochowce
4:0
Fort Jaksmanice
LKS Batycze
3:0
Korona Olszany
Wiar Huwniki
5:2
Bizon Medyka
BKS Leśnik Bircza
2:1
GKS Orły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
4:0
GKS Orły
Pogórze Dubiecko
0:2
LKS Batycze
Fenix Leszno (B)
0:2
Motor Grochowce
Bizon Medyka
3:0
Pogoń Małkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:1
Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice
5:2
BKS Leśnik Bircza
Korona Olszany
0:1
Grom Wyszatyce
Unia Fredropol
2:1
Wiar Huwniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
2:0
Korona Olszany
Grom Wyszatyce
1:5
Pogórze Dubiecko
BKS Leśnik Bircza
2:3
Fenix Leszno (B)
Pogoń Małkowice
1:2
Unia Fredropol
Motor Grochowce
1:1
Bizon Medyka
LKS Batycze
0:2
San Hureczko (B)
Wiar Huwniki
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
GKS Orły
0:3
Fort Jaksmanice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
1:1
Fort Jaksmanice
Pogórze Dubiecko
1:1
Wiar Krówniki
Fenix Leszno (B)
0:0
GKS Orły
Bizon Medyka
0:1
BKS Leśnik Bircza
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:1
Pogoń Małkowice
Korona Olszany
3:1
Wiar Huwniki
Unia Fredropol
2:3
Motor Grochowce
LKS Batycze
4:0
Grom Wyszatyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
0:2
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
0:2
San Hureczko (B)
Fort Jaksmanice
0:4
Fenix Leszno (B)
BKS Leśnik Bircza
2:3
Unia Fredropol
Pogoń Małkowice
2:3
Korona Olszany
Motor Grochowce
8:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Huwniki
3:3
Pogórze Dubiecko
GKS Orły
3:4
Bizon Medyka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
3:0
Fenix Leszno (B)
Pogórze Dubiecko
1:1
Pogoń Małkowice
Grom Wyszatyce
3:4
Wiar Krówniki
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:1
BKS Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice
1:1
Bizon Medyka
Korona Olszany
0:2
Motor Grochowce
Unia Fredropol
4:2
GKS Orły
LKS Batycze
3:0
Wiar Huwniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
2:2
San Hureczko (B)
Fenix Leszno (B)
2:0
Bizon Medyka
Fort Jaksmanice
1:3
Unia Fredropol
BKS Leśnik Bircza
1:0
Korona Olszany
Pogoń Małkowice
2:0
LKS Batycze
Motor Grochowce
5:1
Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki
0:2
Grom Wyszatyce
GKS Orły
3:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
6:0
Bizon Medyka
Wiar Krówniki
2:1
Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko
4:2
BKS Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce
2:1
Pogoń Małkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:2
Fort Jaksmanice
Korona Olszany
0:3
GKS Orły
Unia Fredropol
1:3
Fenix Leszno (B)
LKS Batycze
2:7
Motor Grochowce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
3:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Bizon Medyka
2:2
Unia Fredropol
Fort Jaksmanice
4:2
Korona Olszany
BKS Leśnik Bircza
1:3
LKS Batycze
Pogoń Małkowice
3:9
Wiar Krówniki
Motor Grochowce
7:1
Grom Wyszatyce
Wiar Huwniki
0:0
San Hureczko (B)
GKS Orły
1:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
7:3
Unia Fredropol
Wiar Krówniki
1:2
Motor Grochowce
Pogórze Dubiecko
1:0
Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce
1:0
BKS Leśnik Bircza
Biało-Czerwoni Kaszyce
7:0
Bizon Medyka
Korona Olszany
3:4
Fenix Leszno (B)
LKS Batycze
5:0
GKS Orły
Wiar Huwniki
6:1
Pogoń Małkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
5:0
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
2:0
Korona Olszany
Fort Jaksmanice
1:3
LKS Batycze
Unia Fredropol
3:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
BKS Leśnik Bircza
0:4
Wiar Krówniki
Pogoń Małkowice
0:3
San Hureczko (B)
Motor Grochowce
3:0
Wiar Huwniki
GKS Orły
2:0
Grom Wyszatyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
1:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Krówniki
0:0
GKS Orły
Pogórze Dubiecko
1:0
Bizon Medyka
Grom Wyszatyce
3:0
Fort Jaksmanice
Korona Olszany
0:1
Unia Fredropol
Pogoń Małkowice
0:18
Motor Grochowce
LKS Batycze
2:4
Fenix Leszno (B)
Wiar Huwniki
0:2
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
0:2
Grom Wyszatyce
Bizon Medyka
2:0
LKS Batycze
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:2
Korona Olszany
Fort Jaksmanice
2:0
Wiar Krówniki
Unia Fredropol
3:1
Pogórze Dubiecko
BKS Leśnik Bircza
3:0
Pogoń Małkowice
Motor Grochowce
3:3
San Hureczko (B)
GKS Orły
1:3
Wiar Huwniki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
2:3
Korona Olszany
Wiar Krówniki
1:3
Fenix Leszno (B)
Pogórze Dubiecko
4:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce
1:2
Bizon Medyka
Pogoń Małkowice
0:3
GKS Orły
Motor Grochowce
3:0
BKS Leśnik Bircza
LKS Batycze
1:1
Unia Fredropol
Wiar Huwniki
4:1
Fort Jaksmanice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
4:2
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
6:1
Wiar Krówniki
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:2
LKS Batycze
Fort Jaksmanice
1:1
Pogoń Małkowice
Korona Olszany
1:4
Pogórze Dubiecko
Unia Fredropol
3:0
Grom Wyszatyce
BKS Leśnik Bircza
3:4
San Hureczko (B)
GKS Orły
1:4
Motor Grochowce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
1:0
Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno (B)
3:0
Pogoń Małkowice
Bizon Medyka
3:2
Wiar Huwniki
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:0
Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice
1:5
Motor Grochowce
Korona Olszany
0:2
LKS Batycze
Unia Fredropol
4:1
Wiar Krówniki
GKS Orły
3:1
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce
5:1
Korona Olszany
BKS Leśnik Bircza
6:5
Fort Jaksmanice
Pogoń Małkowice
0:3
Bizon Medyka
Motor Grochowce
3:0
Fenix Leszno (B)
LKS Batycze
4:3
Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki
1:2
Unia Fredropol
GKS Orły
0:5
San Hureczko (B)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
2:1
LKS Batycze
Pogórze Dubiecko
3:2
Grom Wyszatyce
Fenix Leszno (B)
4:0
BKS Leśnik Bircza
Bizon Medyka
3:4
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:3
Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice
0:7
GKS Orły
Korona Olszany
0:3
Wiar Krówniki
Unia Fredropol
3:0
Pogoń Małkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
3:0
Pogórze Dubiecko
Grom Wyszatyce
1:2
LKS Batycze
Fort Jaksmanice
2:9
San Hureczko (B)
BKS Leśnik Bircza
0:3
Bizon Medyka
Pogoń Małkowice
0:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce
3:0
Unia Fredropol
Wiar Huwniki
2:1
Korona Olszany
GKS Orły
2:3
Fenix Leszno (B)
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
2:1
Grom Wyszatyce
Pogórze Dubiecko
1:0
Wiar Huwniki
Fenix Leszno (B)
0:3
Fort Jaksmanice
Bizon Medyka
2:1
GKS Orły
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:3
Motor Grochowce
Korona Olszany
3:0
Pogoń Małkowice
Unia Fredropol
3:0
BKS Leśnik Bircza
LKS Batycze
2:2
Wiar Krówniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
4:0
Grom Wyszatyce
Fenix Leszno (B)
1:0
San Hureczko (B)
Fort Jaksmanice
0:3
Bizon Medyka
BKS Leśnik Bircza
3:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń Małkowice
0:3
Pogórze Dubiecko
Motor Grochowce
4:0
Korona Olszany
Wiar Huwniki
2:2
LKS Batycze
GKS Orły
1:1
Unia Fredropol
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
4:1
Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko
0:1
Motor Grochowce
Bizon Medyka
3:0
Fenix Leszno (B)
Grom Wyszatyce
1:2
Wiar Huwniki
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:0
GKS Orły
Korona Olszany
2:1
BKS Leśnik Bircza
Unia Fredropol
4:0
Fort Jaksmanice
LKS Batycze
3:0
Pogoń Małkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
1:2
Unia Fredropol
Bizon Medyka
3:1
San Hureczko (B)
Fort Jaksmanice
0:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
BKS Leśnik Bircza
2:3
Pogórze Dubiecko
Pogoń Małkowice
0:3
Grom Wyszatyce
Motor Grochowce
5:1
LKS Batycze
Wiar Huwniki
3:0
Wiar Krówniki
GKS Orły
4:2
Korona Olszany
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
1:0
Wiar Huwniki
Wiar Krówniki
3:0
Pogoń Małkowice
Grom Wyszatyce
0:8
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:3
Fenix Leszno (B)
Korona Olszany
2:0
Fort Jaksmanice
Unia Fredropol
4:2
Bizon Medyka
LKS Batycze
3:2
BKS Leśnik Bircza
Pogórze Dubiecko
0:1
GKS Orły
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?