Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
3:0
LKS Batycze
Żurawianka Żurawica
1:1
Fort Jaksmanice
San Hureczko (B)
3:0
GKS Orły
Wiar Krówniki
3:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogórze Dubiecko
2:2
Fenix Leszno (B)
Jawor Nehrybka
0:1
Bizon Medyka
LKS Ujkowice
0:2
Unia Fredropol
Orzeł Torki
4:3
Wiar Huwniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:2
San Hureczko (B)
Fenix Leszno (B)
4:1
LKS Ujkowice
Bizon Medyka
3:0
Żurawianka Żurawica
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:1
Unia Fredropol
Fort Jaksmanice
4:1
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
3:3
Jawor Nehrybka
Wiar Huwniki
1:1
Wesoła Zadąbrowie
GKS Orły
8:3
Orzeł Torki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
2:2
GKS Orły
Żurawianka Żurawica
6:0
LKS Batycze
San Hureczko (B)
1:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogórze Dubiecko
1:1
Bizon Medyka
Unia Fredropol
2:3
Fenix Leszno (B)
Jawor Nehrybka
1:1
Wiar Huwniki
LKS Ujkowice
1:4
Fort Jaksmanice
Orzeł Torki
2:0
Wiar Krówniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
1:1
Orzeł Torki
Wiar Krówniki
2:2
Wesoła Zadąbrowie
Bizon Medyka
4:1
LKS Ujkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:0
Fenix Leszno (B)
Fort Jaksmanice
1:1
Unia Fredropol
LKS Batycze
3:5
Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki
3:2
Żurawianka Żurawica
GKS Orły
4:4
Jawor Nehrybka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Huwniki
2:2
Pogórze Dubiecko
Wesoła Zadąbrowie
1:1
San Hureczko (B)
Żurawianka Żurawica
0:0
GKS Orły
Fenix Leszno (B)
2:2
Fort Jaksmanice
Unia Fredropol
0:1
Bizon Medyka
Jawor Nehrybka
1:1
Wiar Krówniki
LKS Ujkowice
1:3
LKS Batycze
Orzeł Torki
1:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
5:0
Jawor Nehrybka
Wiar Krówniki
1:2
Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka
3:3
Fenix Leszno (B)
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:0
Fort Jaksmanice
LKS Batycze
1:3
Unia Fredropol
Wiar Huwniki
3:0
LKS Ujkowice
Orzeł Torki
3:3
Wesoła Zadąbrowie
GKS Orły
0:0
Pogórze Dubiecko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
3:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Żurawianka Żurawica
2:1
San Hureczko (B)
Pogórze Dubiecko
2:3
Wiar Krówniki
Fenix Leszno (B)
4:1
LKS Batycze
Fort Jaksmanice
1:2
Bizon Medyka
Unia Fredropol
1:1
Wiar Huwniki
Jawor Nehrybka
1:2
Orzeł Torki
LKS Ujkowice
4:2
GKS Orły
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
2:0
Jawor Nehrybka
San Hureczko (B)
0:1
Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki
3:1
LKS Ujkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:1
Bizon Medyka
LKS Batycze
3:2
Fort Jaksmanice
Wiar Huwniki
0:1
Fenix Leszno (B)
Orzeł Torki
1:1
Żurawianka Żurawica
GKS Orły
0:3
Unia Fredropol
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
2:1
Wesoła Zadąbrowie
Pogórze Dubiecko
1:0
Orzeł Torki
Fenix Leszno (B)
4:2
GKS Orły
Bizon Medyka
0:1
LKS Batycze
Fort Jaksmanice
1:4
Wiar Huwniki
Unia Fredropol
2:4
Wiar Krówniki
Jawor Nehrybka
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Ujkowice
3:2
San Hureczko (B)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
4:1
Pogórze Dubiecko
San Hureczko (B)
3:1
Unia Fredropol
Wiar Krówniki
2:0
Fenix Leszno (B)
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:3
LKS Batycze
Wiar Huwniki
3:3
Bizon Medyka
Jawor Nehrybka
1:1
Żurawianka Żurawica
Orzeł Torki
3:0
LKS Ujkowice
GKS Orły
4:4
Fort Jaksmanice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogórze Dubiecko
1:2
Jawor Nehrybka
Fenix Leszno (B)
2:1
San Hureczko (B)
Bizon Medyka
1:1
GKS Orły
Fort Jaksmanice
0:3
Wiar Krówniki
Unia Fredropol
5:1
Orzeł Torki
LKS Batycze
0:0
Wiar Huwniki
LKS Ujkowice
0:3
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
6:0
Unia Fredropol
Żurawianka Żurawica
1:2
Pogórze Dubiecko
San Hureczko (B)
5:1
Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki
1:1
Bizon Medyka
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:2
Wiar Huwniki
Jawor Nehrybka
0:2
LKS Ujkowice
Orzeł Torki
1:3
Fenix Leszno (B)
GKS Orły
1:1
LKS Batycze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
0:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Fenix Leszno (B)
3:1
Wesoła Zadąbrowie
Bizon Medyka
2:0
San Hureczko (B)
Fort Jaksmanice
1:2
Orzeł Torki
Unia Fredropol
2:0
Jawor Nehrybka
LKS Batycze
0:2
Wiar Krówniki
Wiar Huwniki
2:0
GKS Orły
LKS Ujkowice
5:3
Żurawianka Żurawica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:2
Fort Jaksmanice
Żurawianka Żurawica
1:3
Unia Fredropol
San Hureczko (B)
2:1
LKS Batycze
Wiar Krówniki
1:0
Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko
2:3
LKS Ujkowice
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:3
GKS Orły
Jawor Nehrybka
0:0
Fenix Leszno (B)
Orzeł Torki
1:1
Bizon Medyka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
3:0
Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka
1:3
Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice
1:0
Jawor Nehrybka
Unia Fredropol
5:0
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
2:1
Orzeł Torki
Wiar Huwniki
0:1
San Hureczko (B)
LKS Ujkowice
0:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
GKS Orły
3:5
Wiar Krówniki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
2:1
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
4:2
Jawor Nehrybka
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:1
Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice
0:3
Żurawianka Żurawica
Unia Fredropol
0:2
LKS Ujkowice
LKS Batycze
1:3
Wesoła Zadąbrowie
Wiar Huwniki
1:2
Orzeł Torki
GKS Orły
0:1
San Hureczko (B)
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
2:0
Wiar Huwniki
Żurawianka Żurawica
0:1
Bizon Medyka
San Hureczko (B)
1:3
Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko
3:0
Fort Jaksmanice
Unia Fredropol
1:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Jawor Nehrybka
0:0
LKS Batycze
LKS Ujkowice
0:1
Fenix Leszno (B)
Orzeł Torki
2:3
GKS Orły
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:0
San Hureczko (B)
Wiar Krówniki
3:2
Orzeł Torki
Fenix Leszno (B)
2:0
Unia Fredropol
Bizon Medyka
0:1
Pogórze Dubiecko
Fort Jaksmanice
3:1
LKS Ujkowice
LKS Batycze
1:1
Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki
4:2
Jawor Nehrybka
GKS Orły
4:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
2:2
Wiar Krówniki
Żurawianka Żurawica
1:0
Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko
0:3
LKS Batycze
Fenix Leszno (B)
4:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Unia Fredropol
4:1
Fort Jaksmanice
Jawor Nehrybka
1:2
GKS Orły
LKS Ujkowice
3:1
Bizon Medyka
Orzeł Torki
2:0
San Hureczko (B)
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
0:2
Wesoła Zadąbrowie
Wiar Krówniki
3:2
Jawor Nehrybka
Bizon Medyka
3:2
Unia Fredropol
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:5
Orzeł Torki
Fort Jaksmanice
2:1
Fenix Leszno (B)
LKS Batycze
1:4
LKS Ujkowice
Wiar Huwniki
0:1
Pogórze Dubiecko
GKS Orły
3:0
Żurawianka Żurawica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:2
Orzeł Torki
Żurawianka Żurawica
0:2
Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko
2:0
GKS Orły
Fenix Leszno (B)
0:2
Bizon Medyka
Fort Jaksmanice
2:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Unia Fredropol
8:1
LKS Batycze
Jawor Nehrybka
3:6
San Hureczko (B)
LKS Ujkowice
1:2
Wiar Huwniki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
San Hureczko (B)
1:0
Żurawianka Żurawica
Wiar Krówniki
0:0
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
3:2
Fort Jaksmanice
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:0
Wesoła Zadąbrowie
LKS Batycze
0:2
Fenix Leszno (B)
Wiar Huwniki
1:2
Unia Fredropol
Orzeł Torki
2:1
Jawor Nehrybka
GKS Orły
1:2
LKS Ujkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
0:4
Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko
2:2
San Hureczko (B)
Fenix Leszno (B)
3:0
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
1:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Fort Jaksmanice
2:1
LKS Batycze
Unia Fredropol
0:3
GKS Orły
Jawor Nehrybka
3:4
Wesoła Zadąbrowie
LKS Ujkowice
3:0
Wiar Krówniki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
4:1
Żurawianka Żurawica
San Hureczko (B)
0:1
LKS Ujkowice
Wiar Krówniki
2:1
Unia Fredropol
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:0
Jawor Nehrybka
LKS Batycze
3:0
Bizon Medyka
Wiar Huwniki
1:3
Fort Jaksmanice
Orzeł Torki
5:1
Pogórze Dubiecko
GKS Orły
0:1
Fenix Leszno (B)
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:0
Jawor Nehrybka
Pogórze Dubiecko
2:1
Wesoła Zadąbrowie
Fenix Leszno (B)
3:0
Wiar Krówniki
Bizon Medyka
3:0
Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice
1:2
GKS Orły
Unia Fredropol
1:0
San Hureczko (B)
LKS Batycze
3:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Ujkowice
3:1
Orzeł Torki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
3:2
LKS Ujkowice
San Hureczko (B)
1:1
Fenix Leszno (B)
Wiar Krówniki
2:1
Fort Jaksmanice
Biało-Czerwoni Kaszyce
5:0
Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki
0:1
LKS Batycze
Jawor Nehrybka
2:3
Pogórze Dubiecko
Orzeł Torki
0:1
Unia Fredropol
GKS Orły
2:4
Bizon Medyka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
1:0
Żurawianka Żurawica
Fenix Leszno (B)
41:1
Orzeł Torki
Bizon Medyka
0:2
Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice
0:1
San Hureczko (B)
Unia Fredropol
2:4
Wesoła Zadąbrowie
LKS Batycze
0:3
GKS Orły
Wiar Huwniki
4:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Ujkowice
3:1
Jawor Nehrybka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
0:2
Fenix Leszno (B)
Żurawianka Żurawica
0:2
LKS Ujkowice
San Hureczko (B)
0:3
Bizon Medyka
Wiar Krówniki
1:2
LKS Batycze
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:6
Pogórze Dubiecko
Jawor Nehrybka
3:1
Unia Fredropol
Orzeł Torki
5:0
Fort Jaksmanice
GKS Orły
1:3
Wiar Huwniki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
7:0
Jawor Nehrybka
Bizon Medyka
5:2
Orzeł Torki
Fort Jaksmanice
0:7
Wesoła Zadąbrowie
Unia Fredropol
4:3
Żurawianka Żurawica
LKS Batycze
3:1
San Hureczko (B)
Wiar Huwniki
3:1
Wiar Krówniki
LKS Ujkowice
0:1
Pogórze Dubiecko
GKS Orły
5:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
4:0
Bizon Medyka
Żurawianka Żurawica
0:3
Fenix Leszno (B)
San Hureczko (B)
1:1
Wiar Huwniki
Wiar Krówniki
0:2
GKS Orły
Pogórze Dubiecko
5:0
Unia Fredropol
Biało-Czerwoni Kaszyce
4:1
LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka
5:1
Fort Jaksmanice
Orzeł Torki
3:0
LKS Batycze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?