Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orły
1:0
Motor Grochowce
Orzeł Przeworsk
5:0
Łęk Ostrów
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:2
MKS Kańczuga
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Zorza Zarzecze
1:3
Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów
3:0
LKS Skołoszów (S)
Sanoczanka Święte
0:1
Granica Stubno
Roztocze Narol
3:0*
MKS Radymno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łęk Ostrów
2:3
Motor Grochowce
MKS Radymno
1:7
Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga
3:2
Czarni Pawłosiów
Orzeł Przeworsk
4:0
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
4:2
GKS Orły
LKS Skołoszów (S)
3:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Granica Stubno
0:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:3
Roztocze Narol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:4
Orzeł Przeworsk
GKS Orły
3:1
MKS Radymno
Roztocze Narol
1:1
LKS Skołoszów (S)
Zorza Zarzecze
1:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów
0:0
Granica Stubno
Sanoczanka Święte
3:3
Łęk Ostrów
Motor Grochowce
0:0
Płomień Morawsko
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:0
MKS Kańczuga
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
2:0
Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk
3:1
Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów (S)
2:0
Zorza Zarzecze
MKS Radymno
0:2
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:0
GKS Orły
Granica Stubno
1:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Sanoczanka Święte
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Łęk Ostrów
1:3
Płomień Morawsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Grochowce
3:5
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
Łęk Ostrów
GKS Orły
1:2
LKS Skołoszów (S)
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:5
Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze
0:0
MKS Kańczuga
Płomień Morawsko
11:0
MKS Radymno
Roztocze Narol
4:1
Granica Stubno
Czarni Pawłosiów
1:4
Sanoczanka Święte
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
8:1
Roztocze Narol
Sanoczanka Święte
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Granica Stubno
0:1
Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów
2:1
Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów (S)
3:1
Motor Grochowce
Łęk Ostrów
5:2
MKS Radymno
MKS Kańczuga
1:2
GKS Orły
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:6
Płomień Morawsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Morawsko
2:1
LKS Skołoszów (S)
Zorza Zarzecze
0:4
Orzeł Przeworsk
MKS Radymno
1:6
Biało-Czerwoni Kaszyce
GKS Orły
0:1
Granica Stubno
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:0
Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce
1:1
MKS Kańczuga
Roztocze Narol
0:0
Sanoczanka Święte
Czarni Pawłosiów
0:0
Łęk Ostrów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
7:1
GKS Orły
LKS Skołoszów (S)
6:1
MKS Radymno
Granica Stubno
1:0
Motor Grochowce
MKS Kańczuga
4:0
Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów
3:0
Roztocze Narol
Sanoczanka Święte
5:2
Zorza Zarzecze
Łęk Ostrów
3:4
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów
1:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:2
LKS Skołoszów (S)
MKS Radymno
0:8
MKS Kańczuga
GKS Orły
1:3
Sanoczanka Święte
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:2
Łęk Ostrów
Płomień Morawsko
0:3
Granica Stubno
Zorza Zarzecze
2:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce
1:1
Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol
2:0
Czarni Pawłosiów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
5:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Łęk Ostrów
2:1
LKS Skołoszów (S)
Orzeł Przeworsk
8:2
Płomień Morawsko
Granica Stubno
5:0
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
4:1
GKS Orły
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:1
Roztocze Narol
Sanoczanka Święte
2:0
Motor Grochowce
Czarni Pawłosiów
1:0
Zorza Zarzecze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Grochowce
2:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
LKS Skołoszów (S)
2:1
MKS Kańczuga
MKS Radymno
0:3
Orzeł Przeworsk
GKS Orły
1:2
Czarni Pawłosiów
Zorza Zarzecze
4:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Płomień Morawsko
0:3
Sanoczanka Święte
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:2
Granica Stubno
Roztocze Narol
0:0
Łęk Ostrów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Granica Stubno
0:1
LKS Skołoszów (S)
Pogoń-Sokół Lubaczów
1:0
Płomień Morawsko
Łęk Ostrów
1:2
MKS Kańczuga
Czuwaj Wiaro Przemyśl
3:0
GKS Orły
Sanoczanka Święte
9:0
MKS Radymno
Roztocze Narol
5:1
Zorza Zarzecze
Czarni Pawłosiów
2:0
Motor Grochowce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
1:0
Łęk Ostrów
MKS Radymno
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce
1:3
Czuwaj Wiaro Przemyśl
GKS Orły
6:0
Roztocze Narol
MKS Kańczuga
1:1
Granica Stubno
LKS Skołoszów (S)
2:2
Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko
2:1
Czarni Pawłosiów
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:1
Sanoczanka Święte
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
0:1
Płomień Morawsko
Orzeł Przeworsk
6:2
MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze
0:1
GKS Orły
Pogoń-Sokół Lubaczów
0:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Łęk Ostrów
1:1
Granica Stubno
Sanoczanka Święte
1:4
LKS Skołoszów (S)
Roztocze Narol
1:2
Motor Grochowce
Czarni Pawłosiów
3:2
MKS Radymno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
3:0
Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:0
Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów (S)
1:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno
1:7
Czuwaj Wiaro Przemyśl
MKS Kańczuga
1:0
Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko
5:0
Roztocze Narol
Motor Grochowce
3:3
Zorza Zarzecze
GKS Orły
3:1
Łęk Ostrów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
- : -
Czarni Pawłosiów
Łęk Ostrów
- : -
Orzeł Przeworsk
Granica Stubno
- : -
Sanoczanka Święte
MKS Radymno
- : -
Roztocze Narol
MKS Kańczuga
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko
- : -
Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Motor Grochowce
- : -
GKS Orły
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanoczanka Święte
- : -
Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze
- : -
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
Granica Stubno
Motor Grochowce
- : -
Łęk Ostrów
GKS Orły
- : -
Płomień Morawsko
Roztocze Narol
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów
- : -
MKS Kańczuga
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
- : -
Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Łęk Ostrów
- : -
Sanoczanka Święte
MKS Radymno
- : -
GKS Orły
MKS Kańczuga
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Płomień Morawsko
- : -
Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
- : -
Czarni Pawłosiów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
- : -
LKS Skołoszów (S)
Płomień Morawsko
- : -
Łęk Ostrów
Motor Grochowce
- : -
MKS Radymno
GKS Orły
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
Sanoczanka Święte
Roztocze Narol
- : -
MKS Kańczuga
Czarni Pawłosiów
- : -
Orzeł Przeworsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
- : -
Roztocze Narol
LKS Skołoszów (S)
- : -
GKS Orły
Sanoczanka Święte
- : -
Czarni Pawłosiów
Łęk Ostrów
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno
- : -
Płomień Morawsko
MKS Kańczuga
- : -
Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
Motor Grochowce
Orzeł Przeworsk
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
- : -
Granica Stubno
MKS Radymno
- : -
Łęk Ostrów
Płomień Morawsko
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce
- : -
LKS Skołoszów (S)
GKS Orły
- : -
MKS Kańczuga
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
Sanoczanka Święte
Roztocze Narol
- : -
Orzeł Przeworsk
Czarni Pawłosiów
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
- : -
Płomień Morawsko
Orzeł Przeworsk
- : -
Zorza Zarzecze
Sanoczanka Święte
- : -
Roztocze Narol
Łęk Ostrów
- : -
Czarni Pawłosiów
MKS Kańczuga
- : -
Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Granica Stubno
- : -
GKS Orły
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
MKS Radymno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Zarzecze
- : -
Sanoczanka Święte
MKS Radymno
- : -
LKS Skołoszów (S)
Płomień Morawsko
- : -
MKS Kańczuga
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
Łęk Ostrów
Motor Grochowce
- : -
Granica Stubno
GKS Orły
- : -
Orzeł Przeworsk
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
Czarni Pawłosiów
Roztocze Narol
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk
- : -
Motor Grochowce
Sanoczanka Święte
- : -
GKS Orły
Łęk Ostrów
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
MKS Kańczuga
- : -
MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
- : -
Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów
- : -
Roztocze Narol
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
- : -
Łęk Ostrów
Zorza Zarzecze
- : -
Czarni Pawłosiów
MKS Radymno
- : -
Granica Stubno
Płomień Morawsko
- : -
Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
MKS Kańczuga
Motor Grochowce
- : -
Sanoczanka Święte
GKS Orły
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
- : -
MKS Radymno
Sanoczanka Święte
- : -
Płomień Morawsko
Łęk Ostrów
- : -
Roztocze Narol
MKS Kańczuga
- : -
LKS Skołoszów (S)
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
Motor Grochowce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów
- : -
GKS Orły
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
- : -
Granica Stubno
Zorza Zarzecze
- : -
Roztocze Narol
MKS Radymno
- : -
Sanoczanka Święte
MKS Kańczuga
- : -
Łęk Ostrów
Płomień Morawsko
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
Orzeł Przeworsk
Motor Grochowce
- : -
Czarni Pawłosiów
GKS Orły
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
- : -
LKS Skołoszów (S)
Sanoczanka Święte
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Łęk Ostrów
- : -
Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
MKS Radymno
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
Motor Grochowce
Granica Stubno
- : -
MKS Kańczuga
Roztocze Narol
- : -
GKS Orły
Czarni Pawłosiów
- : -
Płomień Morawsko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
- : -
Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów (S)
- : -
Sanoczanka Święte
MKS Radymno
- : -
Czarni Pawłosiów
Płomień Morawsko
- : -
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce
- : -
Pogoń-Sokół Lubaczów
Motor Grochowce
- : -
Roztocze Narol
GKS Orły
- : -
Zorza Zarzecze
Granica Stubno
- : -
Łęk Ostrów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
- : -
Granica Stubno
Sanoczanka Święte
- : -
MKS Kańczuga
Łęk Ostrów
- : -
GKS Orły
Zorza Zarzecze
- : -
Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów
- : -
LKS Skołoszów (S)
Roztocze Narol
- : -
Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów
- : -
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
MKS Radymno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?