Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
0:1
Gwiazda Maćkowice
Pogórze Dubiecko
4:1
Żurawianka Żurawica
Grom Wyszatyce
0:3
Fort Jaksmanice
Unia Fredropol
1:7
LKS Nakło-Starzawa
Tęcza Kosienice
0:3*
San Hureczko
LKS Batycze
1:10
Fenix Leszno
Wiar Huwniki
1:3
Bizon Medyka
LKS Cresovia Kalników
2:0
Orzeł Torki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
4:0
Grom Wyszatyce
San Hureczko
4:2
Wiar Huwniki
Żurawianka Żurawica
0:2
Fenix Leszno
Bizon Medyka
0:3
LKS Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice
0:0
Unia Fredropol
Orzeł Torki
2:2
Wiar Krówniki
Gwiazda Maćkowice
0:3*
LKS Batycze
LKS Nakło-Starzawa
1:0
Tęcza Kosienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno
10:0
Gwiazda Maćkowice
LKS Cresovia Kalników
0:0
San Hureczko
Wiar Krówniki
3:1
Bizon Medyka
Grom Wyszatyce
4:2
Żurawianka Żurawica
Unia Fredropol
3:1
Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice
2:1
Fort Jaksmanice
LKS Batycze
4:1
Orzeł Torki
Wiar Huwniki
0:5
LKS Nakło-Starzawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
2:2
Gwiazda Maćkowice
Bizon Medyka
4:0
LKS Batycze
San Hureczko
3:2
Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce
3:2
Unia Fredropol
Orzeł Torki
1:3
Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko
0:3
Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice
3:0
Wiar Huwniki
LKS Nakło-Starzawa
3:1
LKS Cresovia Kalników
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:2
LKS Nakło-Starzawa
Tęcza Kosienice
7:1
Grom Wyszatyce
LKS Batycze
5:2
San Hureczko
Gwiazda Maćkowice
3:2
Orzeł Torki
Unia Fredropol
3:4
Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki
1:3
Pogórze Dubiecko
LKS Cresovia Kalników
2:0
Fort Jaksmanice
Fenix Leszno
6:0
Bizon Medyka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
2:0
Gwiazda Maćkowice
Grom Wyszatyce
3:0*
Wiar Huwniki
San Hureczko
1:2
Fenix Leszno
LKS Nakło-Starzawa
3:1
LKS Batycze
Unia Fredropol
2:1
Tęcza Kosienice
Żurawianka Żurawica
2:1
Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko
1:2
LKS Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice
0:1
Wiar Krówniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Maćkowice
4:0
San Hureczko
Wiar Krówniki
1:4
Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice
3:1
Żurawianka Żurawica
LKS Batycze
2:6
Fort Jaksmanice
Wiar Huwniki
1:1
Unia Fredropol
Orzeł Torki
2:1
Bizon Medyka
LKS Cresovia Kalników
6:1
Grom Wyszatyce
Fenix Leszno
5:0
LKS Nakło-Starzawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:1
Bizon Medyka
Fort Jaksmanice
2:2
Fenix Leszno
Unia Fredropol
2:5
LKS Cresovia Kalników
San Hureczko
4:1
Orzeł Torki
Tęcza Kosienice
4:1
Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko
4:0
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
3:6
Wiar Krówniki
LKS Nakło-Starzawa
0:3
Gwiazda Maćkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
2:1
San Hureczko
Gwiazda Maćkowice
4:2
Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki
8:1
Unia Fredropol
LKS Batycze
6:2
Grom Wyszatyce
Wiar Huwniki
0:2
Żurawianka Żurawica
Orzeł Torki
4:3
LKS Nakło-Starzawa
LKS Cresovia Kalników
3:1
Tęcza Kosienice
Fenix Leszno
4:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
5:0
San Hureczko
Pogórze Dubiecko
3:0
Gwiazda Maćkowice
Grom Wyszatyce
0:7
Fenix Leszno
Fort Jaksmanice
1:2
Orzeł Torki
Unia Fredropol
2:5
LKS Batycze
Tęcza Kosienice
2:2
Wiar Krówniki
Wiar Huwniki
1:0
LKS Cresovia Kalników
LKS Nakło-Starzawa
3:1
Bizon Medyka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
2:0
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
0:3
Fort Jaksmanice
San Hureczko
2:2
LKS Nakło-Starzawa
LKS Batycze
1:1
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
2:3
Pogórze Dubiecko
Gwiazda Maćkowice
6:1
Grom Wyszatyce
LKS Cresovia Kalników
2:3
Żurawianka Żurawica
Fenix Leszno
10:0
Unia Fredropol
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Cresovia Kalników
1:0
Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce
3:2
Orzeł Torki
Żurawianka Żurawica
2:1
LKS Nakło-Starzawa
Pogórze Dubiecko
6:0
Bizon Medyka
Fort Jaksmanice
1:2
San Hureczko
Unia Fredropol
2:1
Gwiazda Maćkowice
Tęcza Kosienice
0:4
Fenix Leszno
Wiar Huwniki
2:3
LKS Batycze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
5:6
Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki
5:0
Żurawianka Żurawica
LKS Batycze
1:4
LKS Cresovia Kalników
Orzeł Torki
3:0
Unia Fredropol
Gwiazda Maćkowice
1:0
Tęcza Kosienice
San Hureczko
4:2
Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno
5:0
Wiar Huwniki
LKS Nakło-Starzawa
0:3
Fort Jaksmanice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
2:3
Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki
3:1
LKS Batycze
Pogórze Dubiecko
4:0
LKS Nakło-Starzawa
Grom Wyszatyce
2:1
San Hureczko
Unia Fredropol
0:5
Bizon Medyka
Tęcza Kosienice
4:3
Orzeł Torki
Wiar Huwniki
3:3
Gwiazda Maćkowice
LKS Cresovia Kalników
2:2
Fenix Leszno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Batycze
1:2
Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka
2:2
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
1:0
Wiar Huwniki
Gwiazda Maćkowice
4:2
LKS Cresovia Kalników
San Hureczko
2:3
Unia Fredropol
Fenix Leszno
3:1
Wiar Krówniki
LKS Nakło-Starzawa
2:1
Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice
2:2
Pogórze Dubiecko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?