Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Huwniki
0:1
GKS Orły
Żurawianka Żurawica
2:0
Bizon Medyka
Wiar Krówniki
0:1
Orzeł Torki
Tęcza Kosienice
3:1
Artmax Pikulice
LKS Batycze
6:0
LKS Nakło
Korona Trójczyce
0:9
Pogórze Dubiecko
Gwiazda Maćkowice
3:0
Fenix Leszno (B)
Fort Sicher Jaksmanice
0:3*
Korona Olszany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
2:0
Gwiazda Maćkowice
Artmax Pikulice
3:1
Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko
7:2
Tęcza Kosienice
Fenix Leszno (B)
1:5
LKS Batycze
Korona Olszany
0:4
Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki
5:1
Korona Trójczyce
Orzeł Torki
1:1
Fort Sicher Jaksmanice
GKS Orły
6:0
LKS Nakło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
1:8
Wiar Huwniki
Fort Sicher Jaksmanice
2:1
Artmax Pikulice
Żurawianka Żurawica
1:3
Orzeł Torki
Wiar Krówniki
2:1
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
2:1
Bizon Medyka
LKS Nakło
1:5
Fenix Leszno (B)
Korona Trójczyce
0:8
GKS Orły
Gwiazda Maćkowice
3:0
Korona Olszany
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orły
3:2
Fenix Leszno (B)
Bizon Medyka
3:3
LKS Nakło
Artmax Pikulice
2:2
Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki
2:1
Wiar Krówniki
Korona Olszany
1:7
LKS Batycze
Orzeł Torki
5:1
Gwiazda Maćkowice
Korona Trójczyce
1:3
Tęcza Kosienice
Fort Sicher Jaksmanice
2:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
10:0
Bizon Medyka
Tęcza Kosienice
4:4
GKS Orły
Żurawianka Żurawica
2:0
Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki
5:1
Korona Trójczyce
LKS Batycze
0:1
Orzeł Torki
LKS Nakło
4:2
Korona Olszany
Gwiazda Maćkowice
2:0
Artmax Pikulice
Wiar Huwniki
1:1
Fort Sicher Jaksmanice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
3:1
Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany
3:5
Fenix Leszno (B)
Tęcza Kosienice
2:2
Wiar Krówniki
Wiar Huwniki
2:1
Żurawianka Żurawica
Orzeł Torki
4:0
LKS Nakło
Korona Trójczyce
2:5
Fort Sicher Jaksmanice
Artmax Pikulice
1:2
LKS Batycze
GKS Orły
0:0
Bizon Medyka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
5:2
Korona Trójczyce
Wiar Krówniki
0:2
GKS Orły
Fenix Leszno (B)
1:2
Orzeł Torki
Bizon Medyka
3:3
Korona Olszany
LKS Batycze
6:0
Pogórze Dubiecko
LKS Nakło
5:2
Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice
2:0
Wiar Huwniki
Fort Sicher Jaksmanice
5:2
Tęcza Kosienice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
2:3
Fort Sicher Jaksmanice
Pogórze Dubiecko
6:2
LKS Nakło
Tęcza Kosienice
2:3
Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki
1:1
LKS Batycze
Orzeł Torki
6:0
Bizon Medyka
Korona Trójczyce
0:3
Gwiazda Maćkowice
Artmax Pikulice
0:2
Fenix Leszno (B)
GKS Orły
2:0
Korona Olszany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:0
Wiar Krówniki
Fenix Leszno (B)
0:3
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
0:3
Artmax Pikulice
Korona Olszany
1:5
Orzeł Torki
LKS Batycze
5:2
Korona Trójczyce
LKS Nakło
0:3
Wiar Huwniki
Gwiazda Maćkowice
1:1
Tęcza Kosienice
Fort Sicher Jaksmanice
1:3
GKS Orły
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:1
Gwiazda Maćkowice
Pogórze Dubiecko
4:1
Bizon Medyka
Tęcza Kosienice
1:8
LKS Batycze
Wiar Huwniki
0:2
Fenix Leszno (B)
Korona Trójczyce
2:1
LKS Nakło
Artmax Pikulice
4:2
Korona Olszany
GKS Orły
3:1
Orzeł Torki
Fort Sicher Jaksmanice
2:2
Żurawianka Żurawica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
0:3
GKS Orły
Fenix Leszno (B)
7:1
Korona Trójczyce
Bizon Medyka
1:0
Wiar Huwniki
Korona Olszany
0:2
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
2:2
Wiar Krówniki
LKS Nakło
3:1
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
2:1
Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice
4:0
Fort Sicher Jaksmanice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
0:2
Gwiazda Maćkowice
Wiar Krówniki
1:1
LKS Nakło
Pogórze Dubiecko
2:1
Orzeł Torki
Tęcza Kosienice
0:4
Fenix Leszno (B)
Wiar Huwniki
1:1
Korona Olszany
Korona Trójczyce
0:6
Bizon Medyka
GKS Orły
2:1
Artmax Pikulice
Fort Sicher Jaksmanice
0:7
LKS Batycze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
1:3
Wiar Krówniki
Bizon Medyka
3:0
Tęcza Kosienice
Korona Olszany
5:2
Korona Trójczyce
LKS Batycze
2:0
Żurawianka Żurawica
LKS Nakło
0:0
Fort Sicher Jaksmanice
Orzeł Torki
1:3
Wiar Huwniki
Artmax Pikulice
0:2
Pogórze Dubiecko
Gwiazda Maćkowice
2:0
GKS Orły
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
5:1
LKS Nakło
Wiar Krówniki
2:1
Bizon Medyka
Tęcza Kosienice
1:4
Korona Olszany
Wiar Huwniki
3:2
Artmax Pikulice
Korona Trójczyce
0:3
Orzeł Torki
GKS Orły
2:0
Pogórze Dubiecko
Gwiazda Maćkowice
1:1
LKS Batycze
Fort Sicher Jaksmanice
0:3
Fenix Leszno (B)
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
1:0
Wiar Huwniki
Fenix Leszno (B)
4:1
Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka
2:2
Fort Sicher Jaksmanice
Korona Olszany
1:4
Wiar Krówniki
LKS Batycze
2:3
GKS Orły
LKS Nakło
2:1
Gwiazda Maćkowice
Orzeł Torki
1:1
Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice
4:2
Korona Trójczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
7:1
Korona Trójczyce
Fenix Leszno (B)
3:1
Gwiazda Maćkowice
Bizon Medyka
2:1
Żurawianka Żurawica
Korona Olszany
3:2
Fort Sicher Jaksmanice
LKS Nakło
4:3
LKS Batycze
Orzeł Torki
1:1
Wiar Krówniki
Artmax Pikulice
1:3
Tęcza Kosienice
GKS Orły
3:0
Wiar Huwniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
2:0
Korona Olszany
Wiar Krówniki
7:0
Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice
1:0
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
5:0
Fenix Leszno (B)
LKS Nakło
0:1
GKS Orły
Korona Trójczyce
3:4
Wiar Huwniki
Gwiazda Maćkowice
3:0
Bizon Medyka
Fort Sicher Jaksmanice
3:1
Orzeł Torki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
4:1
Wiar Krówniki
Fenix Leszno (B)
2:1
LKS Nakło
Bizon Medyka
3:2
LKS Batycze
Korona Olszany
2:3
Gwiazda Maćkowice
Wiar Huwniki
1:2
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
1:0
Żurawianka Żurawica
Artmax Pikulice
1:3
Fort Sicher Jaksmanice
GKS Orły
4:0
Korona Trójczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:2
Artmax Pikulice
Wiar Krówniki
3:0
Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko
1:0
Fort Sicher Jaksmanice
Fenix Leszno (B)
3:3
GKS Orły
Tęcza Kosienice
4:2
Korona Trójczyce
LKS Batycze
2:0
Korona Olszany
LKS Nakło
2:0
Bizon Medyka
Gwiazda Maćkowice
1:2
Orzeł Torki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
4:0
Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka
0:2
Fenix Leszno (B)
Korona Olszany
1:1
LKS Nakło
Orzeł Torki
1:2
LKS Batycze
Korona Trójczyce
1:2
Wiar Krówniki
Artmax Pikulice
1:9
Gwiazda Maćkowice
GKS Orły
2:0
Tęcza Kosienice
Fort Sicher Jaksmanice
2:2
Wiar Huwniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
5:3
Wiar Huwniki
Wiar Krówniki
4:0
Tęcza Kosienice
Fenix Leszno (B)
6:0
Korona Olszany
Bizon Medyka
2:0
GKS Orły
LKS Batycze
8:1
Artmax Pikulice
LKS Nakło
3:2
Orzeł Torki
Gwiazda Maćkowice
3:4
Pogórze Dubiecko
Fort Sicher Jaksmanice
7:1
Korona Trójczyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kosienice
1:2
Fort Sicher Jaksmanice
Pogórze Dubiecko
3:1
LKS Batycze
Korona Olszany
4:3
Bizon Medyka
Wiar Huwniki
0:0
Gwiazda Maćkowice
Orzeł Torki
0:7
Fenix Leszno (B)
Korona Trójczyce
1:12
Żurawianka Żurawica
Artmax Pikulice
2:2
LKS Nakło
GKS Orły
1:3
Wiar Krówniki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
3:0*
Artmax Pikulice
Żurawianka Żurawica
2:1
Tęcza Kosienice
LKS Nakło
2:4
Pogórze Dubiecko
Gwiazda Maćkowice
6:0
Korona Trójczyce
Bizon Medyka
1:0
Orzeł Torki
Korona Olszany
1:6
GKS Orły
LKS Batycze
- : -
Wiar Huwniki
Fort Sicher Jaksmanice
- : -
Wiar Krówniki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
- : -
Żurawianka Żurawica
Pogórze Dubiecko
- : -
Fenix Leszno (B)
Tęcza Kosienice
- : -
Gwiazda Maćkowice
Wiar Huwniki
- : -
LKS Nakło
Orzeł Torki
- : -
Korona Olszany
Korona Trójczyce
- : -
LKS Batycze
Artmax Pikulice
- : -
Bizon Medyka
GKS Orły
- : -
Fort Sicher Jaksmanice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
- : -
Fort Sicher Jaksmanice
Fenix Leszno (B)
- : -
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
- : -
Pogórze Dubiecko
Korona Olszany
- : -
Artmax Pikulice
LKS Batycze
- : -
Tęcza Kosienice
LKS Nakło
- : -
Korona Trójczyce
Orzeł Torki
- : -
GKS Orły
Gwiazda Maćkowice
- : -
Wiar Krówniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
- : -
LKS Batycze
Pogórze Dubiecko
- : -
Korona Olszany
Tęcza Kosienice
- : -
LKS Nakło
Wiar Huwniki
- : -
Bizon Medyka
Korona Trójczyce
- : -
Fenix Leszno (B)
Artmax Pikulice
- : -
Orzeł Torki
GKS Orły
- : -
Żurawianka Żurawica
Fort Sicher Jaksmanice
- : -
Gwiazda Maćkowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Leszno (B)
- : -
Tęcza Kosienice
Bizon Medyka
- : -
Korona Trójczyce
Korona Olszany
- : -
Wiar Huwniki
LKS Batycze
- : -
Fort Sicher Jaksmanice
LKS Nakło
- : -
Wiar Krówniki
Orzeł Torki
- : -
Pogórze Dubiecko
Artmax Pikulice
- : -
GKS Orły
Gwiazda Maćkowice
- : -
Żurawianka Żurawica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
- : -
LKS Batycze
Wiar Krówniki
- : -
Fenix Leszno (B)
Pogórze Dubiecko
- : -
Artmax Pikulice
Tęcza Kosienice
- : -
Bizon Medyka
Wiar Huwniki
- : -
Orzeł Torki
Korona Trójczyce
- : -
Korona Olszany
GKS Orły
- : -
Gwiazda Maćkowice
Fort Sicher Jaksmanice
- : -
LKS Nakło
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Artmax Pikulice
0:7
Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko
- : -
GKS Orły
Fenix Leszno (B)
- : -
Fort Sicher Jaksmanice
Bizon Medyka
- : -
Wiar Krówniki
Korona Olszany
- : -
Tęcza Kosienice
LKS Nakło
- : -
Żurawianka Żurawica
Orzeł Torki
- : -
Korona Trójczyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
- : -
Fenix Leszno (B)
Wiar Krówniki
- : -
Korona Olszany
Tęcza Kosienice
- : -
Orzeł Torki
Wiar Huwniki
- : -
Pogórze Dubiecko
Korona Trójczyce
- : -
Artmax Pikulice
GKS Orły
- : -
LKS Batycze
Gwiazda Maćkowice
- : -
LKS Nakło
Fort Sicher Jaksmanice
- : -
Bizon Medyka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?