Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
Pauza
BKS Leśnik Bircza
3:0
Błyskawica Łuczyce
Wesoła Zadąbrowie
4:2
LKS Niziny
Unia Fredropol
5:0
Jawor Nehrybka
LKS Ujkowice
1:4
Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce
2:1
LKS Cresovia Kalników
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Łuczyce
Pauza
BKS Leśnik Bircza
2:0
LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka
3:7
Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce
2:2
Wesoła Zadąbrowie
LKS Niziny
1:6
Unia Fredropol
Grom Wyszatyce
4:0
LKS Cresovia Kalników
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Cresovia Kalników
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
1:3
BKS Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce
1:0
Jawor Nehrybka
Unia Fredropol
1:0
Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice
5:2
Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce
2:3
LKS Niziny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
Pauza
BKS Leśnik Bircza
0:3
Unia Fredropol
LKS Ujkowice
5:1
Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce
1:2
Rada Orzechowce
LKS Niziny
0:3
Grom Wyszatyce
Błyskawica Łuczyce
2:4
LKS Cresovia Kalników
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
2:0
Błyskawica Łuczyce
Grom Wyszatyce
2:2
Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol
3:0
LKS Ujkowice
Rada Orzechowce
2:1
BKS Leśnik Bircza
LKS Cresovia Kalników
6:1
Jawor Nehrybka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
1:4
Unia Fredropol
BKS Leśnik Bircza
0:2
Grom Wyszatyce
LKS Ujkowice
1:0
Rada Orzechowce
LKS Niziny
0:6
LKS Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce
5:4
Jawor Nehrybka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
Pauza
Grom Wyszatyce
2:0
LKS Ujkowice
Unia Fredropol
9:0
Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka
3:3
LKS Niziny
Rada Orzechowce
1:2
Wesoła Zadąbrowie
LKS Cresovia Kalników
4:0
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
3:3
Grom Wyszatyce
Unia Fredropol
3:0
Rada Orzechowce
BKS Leśnik Bircza
0:3
LKS Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce
0:0
Jawor Nehrybka
Błyskawica Łuczyce
1:6
LKS Niziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
Pauza
Grom Wyszatyce
1:0
Unia Fredropol
Jawor Nehrybka
1:1
BKS Leśnik Bircza
Rada Orzechowce
5:3
Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny
2:0
Czarni Bolestraszyce
LKS Cresovia Kalników
5:0
LKS Ujkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
3:3
LKS Cresovia Kalników
BKS Leśnik Bircza
2:3
LKS Niziny
LKS Ujkowice
5:1
Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce
3:2
Grom Wyszatyce
Błyskawica Łuczyce
3:3
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada Orzechowce
Pauza
Grom Wyszatyce
6:2
Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka
2:2
Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce
0:2
BKS Leśnik Bircza
LKS Niziny
2:6
LKS Ujkowice
LKS Cresovia Kalników
2:0
Unia Fredropol
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
Pauza
Jawor Nehrybka
0:2
Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce
2:3
LKS Ujkowice
LKS Niziny
2:2
Wesoła Zadąbrowie
Błyskawica Łuczyce
0:1
BKS Leśnik Bircza
LKS Cresovia Kalników
1:0
Rada Orzechowce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Łuczyce
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
0:2
Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol
3:1
LKS Niziny
LKS Ujkowice
4:1
BKS Leśnik Bircza
Rada Orzechowce
2:1
Jawor Nehrybka
LKS Cresovia Kalników
4:1
Grom Wyszatyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Cresovia Kalników
Pauza
BKS Leśnik Bircza
3:5
Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka
0:4
Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce
0:2
Unia Fredropol
LKS Niziny
2:1
Rada Orzechowce
Błyskawica Łuczyce
1:6
LKS Ujkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
Pauza
Grom Wyszatyce
2:0
LKS Niziny
Wesoła Zadąbrowie
0:6
LKS Ujkowice
Unia Fredropol
1:0
BKS Leśnik Bircza
Rada Orzechowce
3:1
Czarni Bolestraszyce
LKS Cresovia Kalników
15:1
Błyskawica Łuczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
Pauza
BKS Leśnik Bircza
1:5
Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka
0:3*
LKS Cresovia Kalników
LKS Ujkowice
5:1
Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce
1:2
Grom Wyszatyce
Błyskawica Łuczyce
4:6
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
Grom Wyszatyce
3:0
BKS Leśnik Bircza
Unia Fredropol
5:0
Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka
5:3
Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce
3:0
LKS Ujkowice
LKS Cresovia Kalników
9:2
LKS Niziny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
Pauza
Wesoła Zadąbrowie
2:10
Rada Orzechowce
LKS Ujkowice
4:2
Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce
0:5
LKS Cresovia Kalników
LKS Niziny
3:3
Jawor Nehrybka
Błyskawica Łuczyce
1:2
Unia Fredropol
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
Pauza
Grom Wyszatyce
5:1
Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka
2:2
Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce
1:2
Unia Fredropol
LKS Niziny
1:2
Błyskawica Łuczyce
LKS Cresovia Kalników
7:0
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
Pauza
LKS Ujkowice
0:5
LKS Cresovia Kalników
Unia Fredropol
3:2
Grom Wyszatyce
BKS Leśnik Bircza
0:0
Jawor Nehrybka
Czarni Bolestraszyce
0:4
LKS Niziny
Błyskawica Łuczyce
3:0
Rada Orzechowce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
Pauza
Jawor Nehrybka
4:2
LKS Ujkowice
Grom Wyszatyce
2:2
Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce
1:1
Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny
0:3
BKS Leśnik Bircza
LKS Cresovia Kalników
6:1
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada Orzechowce
Pauza
BKS Leśnik Bircza
0:1
Czarni Bolestraszyce
Błyskawica Łuczyce
4:2
Grom Wyszatyce
Unia Fredropol
0:2
LKS Cresovia Kalników
LKS Ujkowice
4:1
LKS Niziny
Wesoła Zadąbrowie
4:0
Jawor Nehrybka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?