Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Giganci III Radymno
8:1
Jawor Nehrybka
LKS Ujkowice
0:5
LKS Skołoszów (S)
Wiar Huwniki
2:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Orlik Przemyśl
10:0
Cresovia Kalników
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
0:3
Wiar Huwniki
Czuwaj Wiaro Przemyśl
10:0
LKS Ujkowice
Cresovia Kalników
8:2
LKS Skołoszów (S)
Orlik Przemyśl
10:0
Giganci III Radymno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
1:3
Jawor Nehrybka
Giganci III Radymno
9:0
Cresovia Kalników
LKS Skołoszów (S)
0:5
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Wiar Huwniki
0:4
Orlik Przemyśl
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
3:0
LKS Skołoszów (S)
Cresovia Kalników
2:7
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Orlik Przemyśl
10:0
LKS Ujkowice
Giganci III Radymno
7:2
Wiar Huwniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ujkowice
0:5
Giganci III Radymno
Czuwaj Wiaro Przemyśl
3:0
Jawor Nehrybka
LKS Skołoszów (S)
0:8
Orlik Przemyśl
Cresovia Kalników
3:2
Wiar Huwniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Huwniki
8:0
LKS Ujkowice
Cresovia Kalników
3:1
Jawor Nehrybka
Orlik Przemyśl
2:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Giganci III Radymno
2:1
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Nehrybka
0:7
Orlik Przemyśl
LKS Skołoszów (S)
5:2
Wiar Huwniki
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:0
Giganci III Radymno
LKS Ujkowice
4:4
Cresovia Kalników
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:0
Wiar Huwniki
Cresovia Kalników
0:7
Orlik Przemyśl
LKS Skołoszów (S)
6:0
LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka
- : -
Giganci III Radymno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Huwniki
1:1
Jawor Nehrybka
LKS Skołoszów (S)
5:2
Cresovia Kalników
LKS Ujkowice
0:8
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Giganci III Radymno
- : -
Orlik Przemyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Kalników
4:7
Giganci III Radymno
Orlik Przemyśl
7:0
Wiar Huwniki
Jawor Nehrybka
- : -
LKS Ujkowice
Czuwaj Wiaro Przemyśl
- : -
LKS Skołoszów (S)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?