Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
0:2
GKS Orły
Grom Wyszatyce
2:0
Orzeł Torki
Unia Fredropol
0:5
Biało-Czerwoni Kaszyce
Tęcza Kosienice
4:2
LKS Nakło
Wiar Huwniki
4:1
Bizon Medyka
Jawor Nehrybka
0:2
LKS Batycze
LKS Ujkowice
2:1
Wiar Krówniki
Czuwaj Wiaro Przemyśl
3:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:4
Wiar Huwniki
Wiar Krówniki
5:4
Unia Fredropol
Pogórze Dubiecko
1:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Bizon Medyka
1:2
Grom Wyszatyce
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:1
Tęcza Kosienice
LKS Batycze
2:1
LKS Ujkowice
Orzeł Torki
5:0
Jawor Nehrybka
GKS Orły
5:1
LKS Nakło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
1:1
Wesoła Zadąbrowie
Unia Fredropol
3:2
LKS Batycze
Tęcza Kosienice
5:2
Wiar Krówniki
Wiar Huwniki
2:2
Pogórze Dubiecko
Jawor Nehrybka
2:4
Bizon Medyka
LKS Ujkowice
1:0
Orzeł Torki
LKS Nakło
4:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:2
GKS Orły
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orły
0:1
Biało-Czerwoni Kaszyce
Wesoła Zadąbrowie
2:1
Jawor Nehrybka
Wiar Krówniki
2:6
LKS Nakło
Pogórze Dubiecko
2:1
Grom Wyszatyce
Bizon Medyka
0:2
LKS Ujkowice
LKS Batycze
1:4
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
4:1
Unia Fredropol
Czuwaj Wiaro Przemyśl
4:0
Wiar Huwniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:2
Wiar Krówniki
Unia Fredropol
1:1
Bizon Medyka
Tęcza Kosienice
2:1
Orzeł Torki
Wiar Huwniki
3:2
GKS Orły
Jawor Nehrybka
0:4
Pogórze Dubiecko
LKS Ujkowice
3:1
Wesoła Zadąbrowie
LKS Nakło
2:2
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
0:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
4:0
Tęcza Kosienice
Orzeł Torki
5:5
LKS Nakło
GKS Orły
1:2
Wiar Krówniki
Wesoła Zadąbrowie
2:1
Unia Fredropol
Pogórze Dubiecko
3:0
LKS Ujkowice
LKS Batycze
2:5
Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Huwniki
0:0
Grom Wyszatyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:1
Jawor Nehrybka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:2
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
2:4
GKS Orły
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:0
Orzeł Torki
Unia Fredropol
2:3
Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice
9:1
Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka
3:3
Wiar Huwniki
LKS Ujkowice
1:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
LKS Nakło
0:3
Bizon Medyka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:1
LKS Nakło
Pogórze Dubiecko
1:1
Tęcza Kosienice
Bizon Medyka
2:0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce
2:1
Jawor Nehrybka
Wiar Huwniki
2:1
LKS Ujkowice
Orzeł Torki
0:1
Wiar Krówniki
GKS Orły
1:1
LKS Batycze
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:1
Unia Fredropol
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:0
Bizon Medyka
Biało-Czerwoni Kaszyce
7:0
Wesoła Zadąbrowie
Unia Fredropol
1:1
Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice
1:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
LKS Batycze
2:0
Orzeł Torki
Jawor Nehrybka
0:3
GKS Orły
LKS Ujkowice
2:1
Grom Wyszatyce
LKS Nakło
3:2
Pogórze Dubiecko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:3
Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko
0:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Bizon Medyka
5:3
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
2:4
Unia Fredropol
Wiar Huwniki
2:5
Tęcza Kosienice
Jawor Nehrybka
2:3
LKS Ujkowice
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:0
LKS Nakło
GKS Orły
1:1
Orzeł Torki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
3:3
Pogórze Dubiecko
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Unia Fredropol
0:3
Jawor Nehrybka
Tęcza Kosienice
1:3
Grom Wyszatyce
LKS Batycze
8:0
Wesoła Zadąbrowie
LKS Ujkowice
1:4
GKS Orły
LKS Nakło
3:7
Wiar Huwniki
Orzeł Torki
1:1
Bizon Medyka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
0:4
Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko
1:2
LKS Batycze
Grom Wyszatyce
1:1
LKS Nakło
Wiar Huwniki
0:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Jawor Nehrybka
0:2
Tęcza Kosienice
LKS Ujkowice
4:4
Unia Fredropol
GKS Orły
0:1
Bizon Medyka
Czuwaj Wiaro Przemyśl
0:3
Wiar Krówniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
0:2
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
3:0*
Wesoła Zadąbrowie
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:0
Grom Wyszatyce
Unia Fredropol
0:3
GKS Orły
Tęcza Kosienice
1:1
LKS Ujkowice
LKS Batycze
2:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
LKS Nakło
5:2
Jawor Nehrybka
Orzeł Torki
0:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
1:1
Bizon Medyka
Grom Wyszatyce
3:1
Wiar Krówniki
Unia Fredropol
1:3
Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki
1:4
LKS Batycze
Jawor Nehrybka
0:5
Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Ujkowice
0:3*
LKS Nakło
GKS Orły
5:1
Wesoła Zadąbrowie
Czuwaj Wiaro Przemyśl
4:1
Orzeł Torki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
0:4
Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki
4:1
Jawor Nehrybka
Bizon Medyka
1:1
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce
2:0
LKS Ujkowice
Tęcza Kosienice
1:3
GKS Orły
LKS Batycze
2:1
Grom Wyszatyce
LKS Nakło
8:0
Unia Fredropol
Orzeł Torki
2:2
Wiar Huwniki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Nakło
0:3
Tęcza Kosienice
Wesoła Zadąbrowie
1:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Wiar Krówniki
1:1
LKS Ujkowice
Bizon Medyka
0:1
Wiar Huwniki
Biało-Czerwoni Kaszyce
4:0
Unia Fredropol
LKS Batycze
9:0
Jawor Nehrybka
Orzeł Torki
3:1
Grom Wyszatyce
GKS Orły
1:2
Pogórze Dubiecko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
1:2
Bizon Medyka
Unia Fredropol
3:2
Wiar Krówniki
Tęcza Kosienice
2:4
Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Huwniki
0:3
Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka
0:3*
Orzeł Torki
LKS Ujkowice
0:3
LKS Batycze
LKS Nakło
0:4
GKS Orły
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:1
Pogórze Dubiecko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:1
Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki
1:2
Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko
0:0
Wiar Huwniki
Bizon Medyka
7:0
Jawor Nehrybka
Biało-Czerwoni Kaszyce
6:2
LKS Nakło
LKS Batycze
1:2
Unia Fredropol
Orzeł Torki
2:0
LKS Ujkowice
GKS Orły
0:0
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wyszatyce
5:2
Pogórze Dubiecko
Biało-Czerwoni Kaszyce
0:0
GKS Orły
Unia Fredropol
0:3
Orzeł Torki
Tęcza Kosienice
1:1
LKS Batycze
Wiar Huwniki
0:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Jawor Nehrybka
2:2
Wesoła Zadąbrowie
LKS Ujkowice
4:2
Bizon Medyka
LKS Nakło
0:4
Wiar Krówniki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:0
Grom Wyszatyce
Wesoła Zadąbrowie
3:0
LKS Ujkowice
Pogórze Dubiecko
1:0
Jawor Nehrybka
Bizon Medyka
7:3
Unia Fredropol
LKS Batycze
7:2
LKS Nakło
Orzeł Torki
1:2
Tęcza Kosienice
GKS Orły
2:0
Wiar Huwniki
Wiar Krówniki
2:4
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:1
GKS Orły
Grom Wyszatyce
2:1
Wiar Huwniki
Biało-Czerwoni Kaszyce
1:2
LKS Batycze
Unia Fredropol
2:2
Wesoła Zadąbrowie
Tęcza Kosienice
3:3
Bizon Medyka
Jawor Nehrybka
1:6
Czuwaj Wiaro Przemyśl
LKS Ujkowice
0:1
Pogórze Dubiecko
LKS Nakło
0:4
Orzeł Torki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orły
1:0
Grom Wyszatyce
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:0
LKS Ujkowice
Wesoła Zadąbrowie
1:0
Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko
3:3
Unia Fredropol
Bizon Medyka
5:0
LKS Nakło
Wiar Huwniki
4:2
Jawor Nehrybka
Orzeł Torki
0:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Batycze
4:0
Wiar Krówniki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
0:7
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Wiar Krówniki
1:0
Orzeł Torki
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:1
Bizon Medyka
Tęcza Kosienice
4:3
Pogórze Dubiecko
LKS Batycze
2:2
GKS Orły
Jawor Nehrybka
0:1
Grom Wyszatyce
LKS Ujkowice
4:0
Wiar Huwniki
LKS Nakło
1:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
5:1
Wiar Krówniki
Wesoła Zadąbrowie
2:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogórze Dubiecko
2:1
LKS Nakło
Grom Wyszatyce
2:4
LKS Ujkowice
Wiar Huwniki
3:0
Unia Fredropol
Orzeł Torki
3:1
LKS Batycze
GKS Orły
3:0
Jawor Nehrybka
Czuwaj Wiaro Przemyśl
7:0
Tęcza Kosienice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiar Krówniki
1:2
Wesoła Zadąbrowie
Biało-Czerwoni Kaszyce
3:1
Pogórze Dubiecko
Unia Fredropol
2:2
Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice
1:0
Wiar Huwniki
LKS Batycze
1:0
Bizon Medyka
LKS Ujkowice
3:0*
Jawor Nehrybka
LKS Nakło
0:2
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Orzeł Torki
1:1
GKS Orły
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Orły
5:0
LKS Ujkowice
Pogórze Dubiecko
1:0
Wiar Krówniki
Wesoła Zadąbrowie
1:1
LKS Batycze
Bizon Medyka
2:1
Orzeł Torki
Grom Wyszatyce
2:1
Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki
1:3
LKS Nakło
Jawor Nehrybka
2:1
Unia Fredropol
Czuwaj Wiaro Przemyśl
2:2
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
2:0
LKS Ujkowice
Bizon Medyka
0:3
GKS Orły
Wiar Krówniki
0:5
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce
4:0
Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice
3:0
Jawor Nehrybka
LKS Batycze
1:3
Pogórze Dubiecko
LKS Nakło
0:1
Grom Wyszatyce
Orzeł Torki
0:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
3:2
Bizon Medyka
Pogórze Dubiecko
1:0
Orzeł Torki
Grom Wyszatyce
1:10
Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Huwniki
2:1
Wiar Krówniki
Jawor Nehrybka
2:4
LKS Nakło
LKS Ujkowice
0:6
Tęcza Kosienice
GKS Orły
5:1
Unia Fredropol
Czuwaj Wiaro Przemyśl
5:1
LKS Batycze
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
1:0
GKS Orły
Wiar Krówniki
0:0
Grom Wyszatyce
Bizon Medyka
3:2
Pogórze Dubiecko
Biało-Czerwoni Kaszyce
5:0
Jawor Nehrybka
Tęcza Kosienice
8:4
Unia Fredropol
LKS Batycze
3:2
Wiar Huwniki
LKS Nakło
1:0
LKS Ujkowice
Orzeł Torki
1:4
Czuwaj Wiaro Przemyśl
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Fredropol
2:6
LKS Nakło
Czuwaj Wiaro Przemyśl
1:3
Bizon Medyka
GKS Orły
10:0
Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko
2:1
Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce
1:1
LKS Batycze
Wiar Huwniki
2:3
Orzeł Torki
Jawor Nehrybka
0:5
Wiar Krówniki
LKS Ujkowice
1:3
Biało-Czerwoni Kaszyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?