Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
7:2
LKS Niziny
BKS Leśnik Bircza
0:2
LKS Gwiazda Maćkowice
Rada Orzechowce
1:3
Korona Olszany
Korona Trójczyce
3:0
Błyskawica Łuczyce
Czarni Bolestraszyce
5:1
Cresovia Kalników
Artmax Pikulice
2:0
Żurawianka Żurawica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
2:3
Czarni Bolestraszyce
Żurawianka Żurawica
0:4
Korona Trójczyce
Korona Olszany
1:3
LKS Gwiazda Maćkowice
Rada Orzechowce
0:4
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
2:1
BKS Leśnik Bircza
Błyskawica Łuczyce
3:7
Fort Jaksmanice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
1:2
BKS Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice
5:0
Żurawianka Żurawica
Korona Trójczyce
4:4
Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce
2:0
Błyskawica Łuczyce
Artmax Pikulice
1:0
Korona Olszany
LKS Gwiazda Maćkowice
4:0
Cresovia Kalników
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:2
Czarni Bolestraszyce
Korona Olszany
2:1
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
2:6
Fort Jaksmanice
Artmax Pikulice
2:0
Korona Trójczyce
LKS Niziny
1:3
LKS Gwiazda Maćkowice
Błyskawica Łuczyce
0:0
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
1:7
Artmax Pikulice
Korona Trójczyce
2:3
Korona Olszany
Czarni Bolestraszyce
1:3
Rada Orzechowce
Cresovia Kalników
3:0
LKS Niziny
LKS Gwiazda Maćkowice
3:3
Błyskawica Łuczyce
BKS Leśnik Bircza
4:0
Żurawianka Żurawica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:2
LKS Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany
0:0
LKS Niziny
Rada Orzechowce
1:3
BKS Leśnik Bircza
Korona Trójczyce
6:2
Fort Jaksmanice
Artmax Pikulice
5:0
Czarni Bolestraszyce
Błyskawica Łuczyce
2:3
Cresovia Kalników
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
2:2
Korona Olszany
BKS Leśnik Bircza
0:3
Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce
1:7
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
1:2
Żurawianka Żurawica
LKS Niziny
0:3
Błyskawica Łuczyce
LKS Gwiazda Maćkowice
7:1
Rada Orzechowce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:2
LKS Niziny
Fort Jaksmanice
3:1
Czarni Bolestraszyce
Korona Olszany
2:0
Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce
1:2
Cresovia Kalników
Korona Trójczyce
3:1
BKS Leśnik Bircza
Artmax Pikulice
3:1
LKS Gwiazda Maćkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
1:1
Fort Jaksmanice
Czarni Bolestraszyce
0:3
Korona Olszany
Cresovia Kalników
0:3
Artmax Pikulice
LKS Niziny
1:4
Rada Orzechowce
Błyskawica Łuczyce
3:4
Żurawianka Żurawica
LKS Gwiazda Maćkowice
2:4
Korona Trójczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
5:2
LKS Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany
2:1
Żurawianka Żurawica
Rada Orzechowce
5:1
Błyskawica Łuczyce
Korona Trójczyce
6:3
Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce
1:1
BKS Leśnik Bircza
Artmax Pikulice
4:2
LKS Niziny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:1
Rada Orzechowce
BKS Leśnik Bircza
1:2
Korona Olszany
Cresovia Kalników
2:4
Fort Jaksmanice
LKS Niziny
1:3
Korona Trójczyce
Błyskawica Łuczyce
0:2
Artmax Pikulice
LKS Gwiazda Maćkowice
4:2
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
1:0
Artmax Pikulice
Korona Olszany
5:0
Rada Orzechowce
Cresovia Kalników
2:2
Czarni Bolestraszyce
LKS Niziny
2:2
Fort Jaksmanice
Błyskawica Łuczyce
0:4
Korona Trójczyce
LKS Gwiazda Maćkowice
3:1
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
2:0
LKS Niziny
Fort Jaksmanice
4:4
Błyskawica Łuczyce
BKS Leśnik Bircza
2:4
Cresovia Kalników
Korona Trójczyce
3:0
Żurawianka Żurawica
Artmax Pikulice
4:1
Rada Orzechowce
LKS Gwiazda Maćkowice
2:2
Korona Olszany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
2:3
Fort Jaksmanice
Korona Olszany
4:0
Artmax Pikulice
BKS Leśnik Bircza
1:0
LKS Niziny
Rada Orzechowce
1:3
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
3:6
LKS Gwiazda Maćkowice
Błyskawica Łuczyce
3:1
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Fort Jaksmanice
1:1
Rada Orzechowce
BKS Leśnik Bircza
2:3
Błyskawica Łuczyce
Korona Trójczyce
2:0
Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce
2:2
Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników
0:5
Korona Olszany
LKS Gwiazda Maćkowice
7:3
LKS Niziny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
3:3
BKS Leśnik Bircza
Korona Olszany
2:1
Korona Trójczyce
Rada Orzechowce
0:5
Czarni Bolestraszyce
Artmax Pikulice
3:2
Fort Jaksmanice
LKS Niziny
1:2
Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce
0:3
LKS Gwiazda Maćkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gwiazda Maćkowice
7:5
Żurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice
1:1
Korona Trójczyce
BKS Leśnik Bircza
4:0
Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce
0:0
Artmax Pikulice
Cresovia Kalników
1:2
Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny
0:3
Korona Olszany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Olszany
2:0
Fort Jaksmanice
Żurawianka Żurawica
6:2
Cresovia Kalników
Rada Orzechowce
2:1
LKS Gwiazda Maćkowice
Korona Trójczyce
1:3
Czarni Bolestraszyce
Artmax Pikulice
9:2
BKS Leśnik Bircza
Błyskawica Łuczyce
5:0
LKS Niziny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
1:3
Korona Trójczyce
Cresovia Kalników
3:0
Rada Orzechowce
LKS Niziny
1:3
Żurawianka Żurawica
Błyskawica Łuczyce
3:5
Korona Olszany
LKS Gwiazda Maćkowice
2:1
Artmax Pikulice
Czarni Bolestraszyce
3:3
Fort Jaksmanice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Żurawianka Żurawica
2:3
Błyskawica Łuczyce
Fort Jaksmanice
4:2
BKS Leśnik Bircza
Korona Olszany
4:2
Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce
4:2
LKS Niziny
Korona Trójczyce
2:2
LKS Gwiazda Maćkowice
Artmax Pikulice
4:0
Cresovia Kalników
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
3:1
Czarni Bolestraszyce
Żurawianka Żurawica
2:0
Korona Olszany
Cresovia Kalników
1:4
Korona Trójczyce
LKS Niziny
0:2
Artmax Pikulice
Błyskawica Łuczyce
2:0
Rada Orzechowce
LKS Gwiazda Maćkowice
1:0
Fort Jaksmanice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Artmax Pikulice
4:1
Błyskawica Łuczyce
Fort Jaksmanice
3:0
Cresovia Kalników
Korona Olszany
3:2
BKS Leśnik Bircza
Rada Orzechowce
2:0
Żurawianka Żurawica
Korona Trójczyce
7:0
LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce
3:8
LKS Gwiazda Maćkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?