Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
0:3
Fenix III Leszno (B)
Grom III Wyszatyce
2:6
Kolejarz III Hurko
Biało-Czerwoni III Kaszyce
3:1
Żurawianka III Żurawica
Tęcza III Kosienice
2:9
Granica III Stubno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix III Leszno (B)
3:0*
Tęcza III Kosienice
Granica III Stubno
7:0
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Grom III Wyszatyce
1:1
Rada III Orzechowce
Kolejarz III Hurko
11:2
Żurawianka III Żurawica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza III Kosienice
4:0
Grom III Wyszatyce
Rada III Orzechowce
1:8
Kolejarz III Hurko
Żurawianka III Żurawica
0:9
Granica III Stubno
Biało-Czerwoni III Kaszyce
4:1
Fenix III Leszno (B)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
1:4
Tęcza III Kosienice
Fenix III Leszno (B)
4:0
Żurawianka III Żurawica
Kolejarz III Hurko
1:4
Granica III Stubno
Grom III Wyszatyce
1:2
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica III Stubno
8:0
Fenix III Leszno (B)
Żurawianka III Żurawica
2:1
Grom III Wyszatyce
Biało-Czerwoni III Kaszyce
6:2
Rada III Orzechowce
Tęcza III Kosienice
3:2
Kolejarz III Hurko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
2:5
Żurawianka III Żurawica
Grom III Wyszatyce
0:13
Granica III Stubno
Tęcza III Kosienice
4:2
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Kolejarz III Hurko
4:0
Fenix III Leszno (B)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix III Leszno (B)
7:2
Grom III Wyszatyce
Granica III Stubno
3:0*
Rada III Orzechowce
Żurawianka III Żurawica
0:0
Tęcza III Kosienice
Biało-Czerwoni III Kaszyce
1:10
Kolejarz III Hurko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz III Hurko
3:0*
Grom III Wyszatyce
Granica III Stubno
7:0
Tęcza III Kosienice
Żurawianka III Żurawica
7:4
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Fenix III Leszno (B)
- : -
Rada III Orzechowce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
4:0
Grom III Wyszatyce
Żurawianka III Żurawica
4:1
Kolejarz III Hurko
Biało-Czerwoni III Kaszyce
0:1
Granica III Stubno
Tęcza III Kosienice
11:0
Fenix III Leszno (B)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix III Leszno (B)
1:6
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Kolejarz III Hurko
6:1
Rada III Orzechowce
Granica III Stubno
3:0
Żurawianka III Żurawica
Grom III Wyszatyce
1:3
Tęcza III Kosienice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica III Stubno
4:1
Kolejarz III Hurko
Żurawianka III Żurawica
13:0
Fenix III Leszno (B)
Biało-Czerwoni III Kaszyce
6:0
Grom III Wyszatyce
Tęcza III Kosienice
2:1
Rada III Orzechowce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
0:3
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Fenix III Leszno (B)
2:3
Granica III Stubno
Kolejarz III Hurko
4:3
Tęcza III Kosienice
Grom III Wyszatyce
3:2
Żurawianka III Żurawica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix III Leszno (B)
- : -
Kolejarz III Hurko
Granica III Stubno
- : -
Grom III Wyszatyce
Żurawianka III Żurawica
- : -
Rada III Orzechowce
Biało-Czerwoni III Kaszyce
- : -
Tęcza III Kosienice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rada III Orzechowce
- : -
Granica III Stubno
Kolejarz III Hurko
- : -
Biało-Czerwoni III Kaszyce
Grom III Wyszatyce
- : -
Fenix III Leszno (B)
Tęcza III Kosienice
- : -
Żurawianka III Żurawica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?