Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
3:0*
LKS Nakło
LKS Skołoszów (S)
1:3
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Rokietnica
1:2
Motor Grochowce
UNUM Babice
1:2
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
6:6
LKS Skołoszów (S)
Czuwaj Przemyśl
2:2
Pogórze Rokietnica
LKS Nakło
1:5
BKS Leśnik Bircza
Motor Grochowce
2:5
UNUM Babice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
5:0
Motor Grochowce
LKS Skołoszów (S)
6:4
LKS Nakło
Pogórze Rokietnica
0:2
LKS Niziny
UNUM Babice
4:1
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
5:3
Pogórze Rokietnica
Czuwaj Przemyśl
3:5
BKS Leśnik Bircza
LKS Nakło
0:4
Motor Grochowce
LKS Niziny
0:0
UNUM Babice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
2:0
LKS Niziny
Pogórze Rokietnica
5:4
LKS Nakło
UNUM Babice
1:3
LKS Skołoszów (S)
Motor Grochowce
3:9
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
3:4
BKS Leśnik Bircza
Pogórze Rokietnica
1:2
UNUM Babice
LKS Nakło
3:7
Czuwaj Przemyśl
LKS Niziny
2:0
Motor Grochowce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Przemyśl
5:2
LKS Niziny
BKS Leśnik Bircza
3:0
Pogórze Rokietnica
UNUM Babice
3:1
LKS Nakło
Motor Grochowce
3:3
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
6:1
UNUM Babice
Czuwaj Przemyśl
7:3
LKS Skołoszów (S)
LKS Nakło
1:3
LKS Niziny
Motor Grochowce
2:4
Pogórze Rokietnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
8:1
LKS Nakło
LKS Skołoszów (S)
3:3
LKS Niziny
UNUM Babice
4:1
Motor Grochowce
Pogórze Rokietnica
- : -
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
4:2
Pogórze Rokietnica
LKS Nakło
1:7
LKS Skołoszów (S)
Czuwaj Przemyśl
2:0
UNUM Babice
Motor Grochowce
0:7
BKS Leśnik Bircza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UNUM Babice
2:2
LKS Niziny
BKS Leśnik Bircza
3:0
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Rokietnica
3:3
LKS Skołoszów (S)
Motor Grochowce
3:2
LKS Nakło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
2:6
BKS Leśnik Bircza
LKS Skołoszów (S)
1:1
UNUM Babice
Czuwaj Przemyśl
3:2
Motor Grochowce
LKS Nakło
0:1
Pogórze Rokietnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Leśnik Bircza
3:1
LKS Skołoszów (S)
Motor Grochowce
0:2
LKS Niziny
Czuwaj Przemyśl
6:0
LKS Nakło
UNUM Babice
6:0
Pogórze Rokietnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Niziny
2:0
Czuwaj Przemyśl
LKS Skołoszów (S)
3:0*
Motor Grochowce
Pogórze Rokietnica
0:1
BKS Leśnik Bircza
LKS Nakło
1:5
UNUM Babice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?