ZWYCIĘSTWO Z UJKOWICAMI

W dniu dzisiejszym odwiedził nas zespół z Ujkowic. Na trybunach piknikowa przyjacielska atmosfera a na murawie walka, nie można powiedzieć że jednostronna jednak faktem jest, że przeważała nasza drużyna. wynik spotkania otworzył Bartłomiej Łuc w 7 minucie i nic nie wskazywało na to, iż nasza drużyna utworzy w tym spotkaniu koncert strzelecki. W poprzedniej rundzie na terenie rywala przegraliśmy 1:0. Wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron w 47 min. arbiter odgwizdał rzut karny a egzekutorem był znowu Łuc. Kolejne minuty spotkania to nadal przewaga Czuwaju a Ujkowiczanie przeprowadzali tylko sporadyczne kontry jednak bezskutecznie. W 65 min. Arkadiusz Kocaj strzela bramkę na 3:0, w 76 min. znów do głosu dochodzi Bartek Łuc i pięknym strzałem z za pola karnego (około 22m) obija poprzeczkę. 85 minuta to bramka Rafała Kiliana, który nie mógł nie wykorzystać dogodnej sytuacji gdy bramkarz rywala praktycznie już leżał, i w 89 min. na zejście do szatni Darek Pałys ustala wynik spotkania na 5-0. Tym wynikiem rewanżujemy się piłkarzom z Ujkowic za porażkę z rundy jesiennej i inkasujemy 3 pkt. W środę jedziemy do Fredropola i liczymy na kolejne trzy punkciki w drodze do upragnionego awansu.