MŁODA GWARDIA

W dniu 11 marca w Zarzeczu odbył się turniej rocznika 2010 i młodsi, nasze młoda ekipa wzięła udział w tej imprezie obok takich drużyn jak: ZIOMKI RZESZÓW, FA LUBACZÓW, GAP I ZARZECZE, GAP II ZARZECZE, FA OLESZYCE, PERFECT PRZEWORSK, FA LECH POZNAŃ JAROSŁAW.

Nasi młodzi piłkarze wystąpili w składzie: Adam Chmurzyński, Konrad Zabłocki, Michał Wasyłeczko, Aleksander Olko, Kacper Gawroń, Sebastian Opryszko, Stefan Śmiałek, Szymon Dorosz, Szymon Grabowski, Ignacy Olearnik, Oskar Król, Tomasz Rodak a trenerem był Wojciech Muszak.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Czuwaj SP6 Przemyśl 0:6 AP ZIOMKI Rzeszów

Czuwaj SP6 Przemyśl 0:0 FA Lubaczów

Czuwaj SP6 Przemyśl 3:0 GAP II Zarzecze Bramki: Oskar Król x2, Stefan Smiałek x1

Czuwaj SP6 Przemyśl 0:1 FA Oleszyce

Czuwaj SP6 Przemyśl 3:1 GAP I Zarzecze Bramki: Stefan Smiałek x2, Adam Chmurzyński x1

Czuwaj SP6 Przemyśl 1:1 PERFECT Przeworsk Bramka : Stefan Śmiałek x1

Czuwaj SP6 Przemyśl 0:0 FA LECH POZNAŃ Jarosław.

Naszej młodej drużynie życzymy samych sukcesów, rodzicom pociechy z dzieci i liczymy, że w przyszłości będzie to ekipa, która zasili szeregi pierwszego zespołu.

Zapraszamy do galerii aby obejrzeć zdjęcia z turnieju.

Powiązana galeria: