MAMY AWANS !!!

19.V. 2018r. ta data zostanie zapamiętana, ponieważ to data naszego realnego powrotu do "okręgówki".

W sobotnie popołudnie przyjechał do nas zespół LKS Nakło, który w poprzedniej rundzie pokonał nas na własnym terenie wynikiem 3:1.

Przed rewanżem sami przyjezdni wypowiadali się na swojej stronie z ogromnym respektem dla Czuwaju i obawiali się o wynik, trudno się dziwić ponieważ u siebie jesteśmy jak do tąd nie pokonani a nawet nie straciliśmy punktu.

Mecz zaczął się spokojnie choć z przewagą naszego zespołu. W 30 minucie Mirek Jabłoński wyprowadził nasz zespół na prowadzenie a w 42" Kamil Folwarski podwyższył na 2:0.

Druga połowa przebiegała podobnie i w 69 minucie Maciej Sanocki strzela na 3:0 a w 71" Pałys dobija rywala.

78 minuta to nieporozumienie w szeregach naszej destrukcji i po interwencji Seby niestety piłka ląduje w naszej bramce. Jaśku pokonany przez własnego obrońcę, (nic dziwnego że się tego nie spodziewał). Nic się jednak Seba nie stało.

Podsumowując: mecz wygrywamy 4:1 i strzelamy 5 bramek.

Do awansu wystarczył nam 1 punkt jednak nasi piłkarze podeszli do sprawy bardzo rzetelnie pewnie wygrywając to spotkanie.

Po meczu oczywiście korki z szampanów wystrzeliły bo awans jest już pewny. Radość kibiców i piłkarzy na murawie a potem świętowanie nieopodal stadionu.

Za tydzień jedziemy do Medyki choć to tylko formalność jednak zwycięstwa cieszą i liczymy na kolejne wygrane.