LKS SKOŁOSZÓW ZA MOCNY

W sobotnim spotkaniu LKS Skołoszów przyjechał na 22-go Stycznia w roli faworyta. Po 90-ciu minutach piłkarze LKS-u udowodnili, że fotel lidera mają jak najbardziej zasłużenie.

Od początku spotkania piłkarze ze Skołoszowa zaatakowali dość mocno i efektem tego była bramka już w 12-stej minucie strzelona przez Buczkowskiego.

Po straconym golu nasi piłkarze postanowili odpłacić się rywalowi i atakowali bramkę gości coraz częściej a obraz gry był wyrównany. Ataki raz z jednej strony raz z drugiej mogły podobać się publiczności zebranej tego dnia na naszym stadionie, jednakże bramki wyrównującej nie udało się zdobyć przed przerwą.

Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie a w 59-tej minucie, goście zdobyli drugą bramkę. Tym razem nasz zespół odpowiedział prawie od razu bo w 65-tej minucie a strzelcem był Mieszko Kowalik. Wynik 1:2 dawał nadzieję na wyrównanie tym bardziej, że do końca spotkania pozostało jeszcze wiele czasu. Nasi piłkarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji strzeleckich jednak żaden strzał nie doszedł celu. Goście również mogli podwyższyć wynik lecz nić się do końca już nie zmieniło.

CZUWAJ PRZEMYŚL - LKS Skołoszów 1:2 (0:1)