Jawor Nehrybka - Czuwaj Przemyśl 1:6 (1:2)

Dzisiejsze spotkanie mogło poprawić naszą sytuację bramkową i tak się stało. Nikt nie dopuszczał do siebie myśli, że wynik w tym meczu może być inny niż zwycięstwo "Harcerzy" bo na to wskazywała sytuacja w tabeli. Drużyna z Nehrybki większość meczy przegrywa duża różnicą goli i tak było też w tym meczu. Koncert strzelecki rozpoczoł Bartłomiej Łuc dwoma trafieniami w I połowie i mimo straconej jednej bramki wszyscy Przemyślanie byli dobrej myśli. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy trzecią bramkę strzelił Darek Pałys, później na listę strzelecką wpisali się jeszcze raz Łuc i z dwoma golami Marcin Gierczak. Wynik spotkania 6:1 dla Czuwaju a zwycięstwo cieszy podwójnie bo nasz największy rywal do awansu czyli Biało-Czerwoni Kaszyce przegrali na własnym terenie z obecnie trzecią siłą ligi, Batyczami 1:2 i pozwoliło to nam się zbliżyć do głównego rywala na 4pkt. W przyszły weekend gramy u siebie z drużyną z Ujkowic i mimo że będzie to mecz przyjaźni to na boisku na pewno będzie walka. W rundzie jesiennej Ujkowiczanie pokazali charyzmę urywając nam punkty, (przegraliśmy 1:0) dlatego tym razem musimy się zrewanżować. Zapraszamy na mecz już w SOBOTĘ.